Dunaj, k vašim službám

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Piata séria seriálu Dunaj, k vašim službám je plná zvratov. Neustále sa tam deje niečo zaujímavé, čo divákov vždy „priklincuje k stoličke“. Svedčí o tom aj množstvo komentárov pod príspevkami na sociálnych sieťach.

Najnovšie sa fanúšikovia na Facebooku Markízy domnievajú, že potom, čo Irena v seriáli odpadla, je tehotná. Niektorí si zase myslia, že ide o slepé črevo. Alebo prídeme o ďalšiu dôležitú postavu v seriáli?

Seriál Dunaj, k vašim službám je plný zvratov

Ešte pred návratom seriálu Dunaj, k vašim službám na naše obrazovky po krátkej zimnej pauze, nám tvorcovia sľubovali obrovský seriálový zážitok. A veru, že to tak aj je. Už v prvých častiach sme sa dočkali nečakaných zvratov, srdcervúcich návratov či odchodov a dokonca aj sĺz, intríg a vášne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Okrem toho však do deja zasiahli aj nové postavy. No zdá sa, že ešte tam nejaké pribudnú. Dokonca sa zrejme dočkáme aj tehotenstva. Zdá sa totiž, že jeden z hercov prednedávnom nechtiac prezradil to, čo nemal. Na svojej sociálnej sieti totiž zverejnil zábery z natáčania, kde Kristíne Svarinskej, ktorá v seriáli hrá predavačku Kláru, spod šiat vykúkalo tehotenské bruško.

Ďalšie tehotenstvo?

V poslednej odvysielanej časti nás zase prekvapili záhadné bolesti brucha Ireny Bočkay. Celé to vyvrcholilo tým, že odpadla. A samozrejme, že fanúšikovia v komentároch na Facebooku diskutujú o tom, ako sa bude dej vyvíjať ďalej. Podľa väčšiny bude tehotná. Iní si zase myslia, že má problém so slepým črevom.

„Tehotenstvo … Juuuj, teším sa,“ myslí si fanúšička. „Tehotná, a k tomu aj Klára. Dvojitá radosť v rodine Kučerovcov,“ pridala sa ďalšia. „Je tehotná. Pri raňajkách jej bolo nevoľno,“ napísala ešte jedna. „Dúfam, že je tehotná. To by bolo radosti. Klára a Irena,“ píše komentujúci. „Určite tehotná,“ súhlasí aj ďalší.

„Mne to príde, že slepé črevo,“ ozvala sa diváčka. „Slepé črevo,“ myslí si aj ďalšia. „Myslím, že slepé črevo, ale môže byť aj tehotná. Ale to by ju zasa tak nebolelo, iba ak mimomaternicové. No necháme sa prekvapiť,“ premýšľa v komentári fanúšička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

A ty si čo myslíš? Čo sa deje s Irenou?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News