dunaj k vašim službám
Instagram/filip_tumaa, Facebook/Dunaj, k vašim službám - TV Markíza

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tretia séria obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám je v plnom prúde. Každá časť prináša dramatické momenty, o ktoré sa v tej najbližšej postará príchod novej postavy. Portál Markiza.sk zverejnil na svojom webe krátku ukážku.

Nové časti seriálu Dunaj, k vašim službám sa po letnej pauze vrátili na obrazovky s novými postavami. Do deja pribudla česká herecká hviezda Ján Révai ako Jakubov otec Martin Lukáč, ktorý sa po smrti svojej manželky vrátil z Ameriky, no tiež jedna z najobľúbenejších slovenských herečiek Janka Kovalčíková.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Kráľovná tanečnej šou Let’s Dance sa v seriáli mení na silnú a nebojácnu ženu so smutným osudom. Lena je mladšia sestra arogantnej Helgy (Jana Majeská), manželky nemeckého vojenského pridelenca Waltera Klausa (Ján Koleník), ktorú poslal z Nemecka do Bratislavy jej otec s tým, aby na ňu príbuzní dohliadali. Doma sa totiž zamilovala do Žida, čo je pre ich rodinu neprípustné.

Na Slovensku záhadná slečna učarovala zlomyseľnému zvrhlíkovi, riaditeľovi obchodného domu Dunaj Antonovi Holubcovi (Filip Tůma). A to dokonca až natoľko, že ju požiadal o ruku. V jej vzťahu však teraz zamieša karty nový muž.

Dunaj, k vašim službám privíta Jürgena

Pri najbližšej návšteve Helgin a Lenin otec nepríde sám. Svojim najbližším predstaví Jürgena, Nemca z dobrej rodiny, ktorý má o jeho mladšiu dcéru vážny záujem. Ani jeden z pánov však netuší, že Lena je zasnúbená.

Podarí sa pohľadnému blondiakovi, ktorého rolu získal miláčik slovenských žien Juraj Bača, získať kráskino srdce? Pozri si ukážku, ktorú z dnešnej štvrtkovej časti zverejnila na svojom webe TV Markíza.

Zdroj: Markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News