Herečka z Dunaja mieri do Let's Dance

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Krásna herečka zo seriálu Dunaj, k vašim službám na včerajšom živom prenose šou Let’s Dance zatienila všetky kolegyne z brandže. V presvitajúcich čipkovaných zelených šatách ju môžeš vidieť aj v príspevkoch Televízie Markíza. Takto seriálovú Šarlotu na našich televíznych obrazovkách asi neuvidíme.

Včera večer bolo odvysielané prvé kolo deviatej série populárnej tanečnej šou Let’s Dance. Fanúšikovia ho hneď zahrnuli kritikou. Neulahodili im nielen niektorí súťažiaci na tanečnom parkete, no najmä porota a moderátori.

Aj v hľadisku však bolo rušno. Kam sme sa pozreli, tam sme mohli vidieť známu tvár. A keďže v Let’s Dance súťažia aj traja herci zo seriálu Dunaj, k vašim službám, samozrejme, že sa na svojich kolegov prišli pozrieť aj obľúbené postavy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Herečka zo seriálu Dunaj, k vašim službám bola módna diva

V hľadisku si mohla zahliadnuť napríklad Janku Kovalčíkovú, ktorá tam hrá Nemku Lenu či Lesanu Krauskovú, ktorá je v seriáli dobrou kamarátkou práve Petre Dubayovej. Ona a Matyáš Adamec večer dokonca predviedli tanec na úvodnú zvučku seriálu Dunaj, k vašim službám.

Okrem nich sa tam však objavila aj Sarah Arató, ktorá si zahrala už aj v slovenskom seriáli Druhá šanca. V populárnej dobovej snímke však teraz hrá úprimnú lekárku Šarlotu, ktorá za každých okolností bojuje za pravdu. A hoci sa možno niekomu na televíznej obrazovke mohla javiť ako „šedá myška“, zdá sa, že v reálnom živote taká vôbec nie je.

Sarah na živé vysielanie šou Let’s Dance prišla v dlhých zelených čipkovaných šatách, ktoré jej presvitali. Vyzerá to teda tak, že krásna herečka vie, čo je trendy. Presvitajúce oblečenie totiž bude hitom tejto jarnej a letnej sezóny.

Krok s módou ale udržala aj influencerka Kika Ďurišová, ktorá si prišla vychutnať Let’s Dance spolu s novým priateľom, českým moderátorom Nikosom. Aj jej šaty boli priesvitné a na fialovom koberci sme teda mohli obdivovať jej dokonalé krivky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ktorej kráske to podľa teba svedčalo viac?

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News