Instagram/marekfasiang

Akoby mu z oka vypadla! Seriálový tatušo, ktorý je aktuálne aj jedným zo súťažiacich v šou Let’s Dance, Marek Fašiang, sa na Instagrame pochválil fotografiou svojich dvoch milovaných žien – snúbenice Terezy spoločne s ich dcérkou menom Olívia. Tú teraz ukázal svetu a odhalil jej tváričku v plnej krásne vôbec po prvýkrát.

36-ročný herec, ktorý je jednou z hlavných postáv seriálu Oteckovia, sa stal „tatušom“ aj v realite len v decembri minulého roka. Dcérku mu porodila o 14 rokov mladšia partnerka, modelka Tereza Bizíková, ktorú stihol ešte tesne pred pôrodom požiadať o ruku.

Malú Olíviu na sociálnych sieťach ukazovali tak, aby jej nikdy nebolo vidno celú tváričku, no tentokrát spravili k sviatku MDŽ výnimku. A fanúšikovia ostali poriadne prekvapení.

Fotografiou, na ktorej drží Terezka ich dcérku pogratuloval všetkým ženám. Rovnako tak spravila aj čerstvá mamička, ktorá pod svoj príspevok napísala„Na všetky ženy. Na nás. I keď toto je skôr malý Majko,“ doplnila vtipne komentár k výzoru ich bábätka.

Malá Olívia skutočne akoby z oka vypadla svojmu oteckovi. Jej veľké modrozelené oči si okamžite získali každého a komplimenty sa začali len tak sypať. „Prečo sa stále tie deti podobajú na ocka? Kde je tá spravodlivosť?“ napísala s humorom jedna followerka. „Tatuša teda nezaprie,“ vyjadrila sa ďalšia.

Čo povieš, je malá Olívia krásna po mame alebo po tatušovi?

Jej žiarivé očká zaujali azda každého

zdroj: Instagram/marekfasiang

zdroj: Instagram/bizikova_tereza

Zdroj: Instagram/marekfasiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News