Nikos a Durišová
Instagram/macholaos_unofficial/kika.durisova

Ako ukazuje video na Instagrame, na scéne máme nový párik. V spoločnom objatí sa ukázal známy influencer a moderátor a slovenská influencerka. Pozri, kto si k sebe našiel cestu. 

Na našom území sa do povedomia stále viac a viac dostávajú milostné životy aj známych influencerov. Nedávno sme ťa informovali napríklad o rozchode medzi obľúbeným párom Dominique Alagiou a Jánom Michálkom. Na scénu však teraz prišiel úplne iný celebrity párik.

Český moderátor a influencer známy pod menom Nikos tvoril jeden z najkrajších párov u našich českých susedov s Carly Kirstenovou alias Carrie Kirsten. Ich rozchod tak minulý rok bezpochyby mnohých prekvapil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten)

Nikos je známy aj vďaka svojmu podcastu The MAG, v ktorom pozýva známe tváre na detektor lži. Na tom už vyspovedal napríklad Bena Cristova alebo Natáliu Kočendovú. Rozruch spôsobilo, keď sa na ňom ocitla jeho expriateľka Carly. Jeho osobné otázky sa totižto dotkli jej terajšieho priateľa. To vtedy v Česku spôsobilo naozaj pomerne veľkú kauzu.

Influencer Nikos zamilovaný do slovenskej kolegyne

Práve tento český mladík je opäť zamilovaný. Spolu s novou priateľkou sa vybrali na Oktagon, kde mali k sebe poriadne blízko. Táto organizácia zdieľala na Instagrame ich spoločný záber. Pozornému oku neuniklo, že v jeho objatí sa objavila slovenská influencerka.

Nikos vytvoril pár s Kristínou Ďurišovou, ktorú na Instagrame sleduje už vyše 117-tisíc fanúšikov. Kika je na Slovensku známa ako inštruktorka Kangoo Jumps. Tá tento rok schytala kritiku kvôli výzve od moderátorov Olivera Oswalda a Samuela Procházku. Jedno z rádií na Slovensku totižto vyhlásilo súťaž o rande práve s touto ženou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Kika však už teraz žiadne rande nepotrebuje a s novým priateľom naozaj žiari. Potešila ťa táto správa o novom páriku?

Zdroj: Instagram/oktagonmma

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News