Influencerka Kika Ďurišová

Na rôzne komentáre (ne)fanúšikov je už zvyknutá, no zdá sa, že toto už prekročilo všetky hranice. Slovenská influencerka Kristína Ďurišová, ktorú na Instagrame všetci poznajú ako Kiku, sa dala nahovoriť rádiom Europa 2 na ich valentínsku súťaž. Niektoré reakcie sú však dosť nechutné. 

Je mladá, krásna, úspešná a na Slovensku považovaná za dvojníčku Ariany Grande, na ktorú sa skutočne veľmi podobá. Kika je známa aj ako inštruktorka Slovak Kangoo Jumps a k fit životu má blízky vzťah. Nielen vďaka tomu má na sociálnej sieti už viac ako 109-tisíc followerov. Najmä chlapi sa v komentároch netaja tým, že sa im veľmi páči. No niektorí namiesto chvály rozdávajú hejt.

Influencerka Kika Ďurišová
zdroj: Instagram/kika.durisova

Influencerka schytala kritiku

Krásne ženy to majú na internete ťažké, keďže sa stretávajú aj s veľkým odsudzovaním. Svoje o tom vie aj Kika, na ktorú sa spustila lavína kritiky kvôli súťaži, v ktorej výhrou je práve rande s ňou. Slovenské komerčné rádio totiž prišlo s lákavou ponukou pre pánov.

„Hľadáme zábavného, charizmatického, milého, šikovného a asi aj pekného chalaniska pre Kiku Ďurišovú,“ znie v popise videa, v ktorom sa poslucháčom prihovára dvojica z relácie Sketch Bros – Oliver Oswald a Samuel Procházka, ktorým donedávna robila spoločnosť na poste moderátorky aj Lula Almaksus, za slobodna Gachulincová.

Práve pod touto ponukou sa začali hromadiť nepríjemné komentáre mierené na influencerku.

Influencerka Kika Ďurišová
zdroj: Instagram/kika.durisova

„Ariana Grande z Lidl?“ znie jeden z najmiernejších komentárov. Ďalšie narážky si môžeš prečítať nižšie. Čo myslíš, je v tom závisť?

Instagram/kika.durisova
zdroj: Instagram/kika.durisova

Zdroj: Instagram/e2sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News