Aj keď nám život prináša častokrát nečakané a nie príliš príjemné situácie, dôležité je to, ako ich vezmeš. I v niečom takom, ako je dopravná nehoda, môžeš nájsť pozitíva. Tak, ako to dnes urobila influencerka Jana Hrmová po tom, čo na ceste spôsobila menšiu zrážku, o čom informovala svojich sledovateľov na Instagrame.

Ako sa sama priznala, pár nehôd, pri ktorých sa našťastie nič vážne nestalo, už zažila, no tentokrát to mohla byť aj jej vina. Nešťastnou náhodou narazila do auta pred ňou a počas toho, ako čakali na policajtov, porozprávala, aký uhol pohľadu má na podobné veci.

Keďže jej auto, ktoré si tento rok kúpila, už minule zažilo menšie poškodenie, spoločne s tým dnešným, ktoré je náhodou presne na druhej strane v prednej časti, bude ho musieť odviesť k automechanikovi. Premýšľaš nad tým, ako sa v takejto situácii hľadajú pozitíva?

Čo je podľa mňa moja veľmi dobrá vlastnosť, je nekonečná pozitivita. Neteším sa z toho, že sa toto stalo, ale konečne sa donútim ísť do toho servisu, pretože potrebujem toto opraviť, prezuť aj umyť auto a dokonca mi tá oprava termínovo vychádza presne na čas, kedy budem na dovolenke. A tým, že ja teraz parkujem vonku, a asi aj bude snežiť, tak vďaka tomu, že bude v servise, bude pekne garážované v teplúčku,“ našla svoje šťastie v nešťastí Jana.

Aj toto je príklad toho, ako by sme občas mohli brať veci, ktoré nás vedia potrápiť a neprísť tak zbytočne o nervy, čo povieš?

Celé vyjadrenie od Jany

Zdroj: Instagram/janahrmi

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.