instagram.com/patrik.valko instagram.com/petra_hasarova

TikTok konkuruje Instagramu či dokonca Facebooku. Žiadne propagácie, reklamy či súťaže. Zobrazuje ti len videá a používateľov, ktorých sama chceš. Ak sa zaujímaš o módu nájdeš tam blogerky, ktoré robia fashion hauly. Na svoje si prídu aj chalani, ktorí majú radi autá. A tých, čo hľadajú zábavu potešia vtipné videá. Poznáš najvtipnejších slovenských TikTokerov?

Minulý rok sme ti predstavili tých najkrajších mužov z TikToku, dnes to zoberieme z iného konca. Haluzné videá sú obľúbené u každého jedného z nás. Zlepšia náladu, rozosmejú, prebúrajú ľady medzi kamarátmi, súrodencami alebo aj pohádanými frajermi. Ak si nadšenec storytime trápnych príbehov, videí zo života, si na správnom mieste. Vybrali sme to najlepšie na pobavenie.

Toto sú účty, ktoré musíš sledovať.

1. Patrik Valko – Valden

Na Slovensku pomerne známy influencer a TikToker. Má za sebou spolupráce aj so známym Matejom Zrebným, Cynthiou Tóthovou, ale aj vicemiss Kristínou Víglaskou. Patrik bol prvým slovenským TikTokerom, ktorý presiahol milión odberateľov a má za sebou veľké množstvo fanúšikov a fanúšičiek. Humor mu nechýba a práca hasiča mu pridáva na sympatiách (veď uznaj, chlap v uniforme).

2. Petra Hasarová

Dievča do voza aj do koča, bojuje proti stereotypom a jej videá vždy zlepšia náladu. Slovenka žijúca v Taliansku so svojím priateľom vie, ako má svoje názory vtipne podať a jej storytime príbehy sú zo života skoro každej ženy.

3. Sara Bergmannova

Havranie vlasy, porcelánová pokožka a videá, ktoré musíš vidieť. Na TikToku má cez 87-tisíc followerov a nad 3 miliónov lajkov. Venuje sa aj témam ako horoskopy, spirituálne a duchovné záležitosti. Taktiež učí mladé dievčatá, ako nabrať sebavedomie.

4. Michal Totka

Slovák ako repa, ktorý vyskúšal život v Amerike na výmennom pobyte a svojim fanúšikom prináša príbehy a odpovedá na otázky, ako to tam naozaj prebiehalo. Jeho podanie je tak preafektované až je smiešne, človek sa zasmeje na jeho prevedení, aj keď možno vtipné nemalo byť. Okrem toho vytvára aj zábavné videá a kulinárske rady.

5. Jovinecko

Našu päticu vtipných TikTokerov uzatvára Jovinecko, ktorého milujú aj známe osobnosti slovenskej scény. Podporu dostal od make-up artistiky Lucií Sládečkovej aj influencerky Lucky Gachulincovej. Jovinecko sa totiž neživí len Instagramom a TikTok videami, ale vybudoval aj upratovaciu firmu, ktorú dnes už pozná skoro každý Bratislavčan. Jeho videá sú však natoľko prepracované, že aj Jovinecko by mohol zarábať ako influencer.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife