instagram.com/missmondo

Ak chceš vyzerať nenútene, moderne a zároveň pôsobivo, károvaný outfit môže byť pre teba tou pravou voľbou. Extrémne univerzálne a jednoduché na mixovanie sú jedno a dvojfarebné kárované nohavice. Obľúbené práve teraz, v jesennom období.

V kombinácii s topmi, blúzkami a blejzrami budeš milovať tento prvok ešte viac. K vytvoreniu takéhoto elegantného štýlu ti stačia iba 2 doplnky – lodičky a kabelka. Mimochodom, kárované nohavice sú dostatočným profesionálne vyzerajúcim lookom pre biznis meetingy, či dôležitejšie dni v škole. Môžeš si vybrať, s čím ich chceš kombinovať. Dvojfarebná kombinácia postačí, no nič neskazíš, ak si zvolíš aj farebný top. Nechaj sa inšpirovať nasledujúcimi príkladmi, ktoré ukazujú, ako kombinovať károvaný vzor a docieliť vždy iný zaujímavý vzhľad.

Športový dievčenský vzhľad – kombinácia károvaného kostýmu s obyčajným bielym topom a teniskami pôsobí elegantne, a pritom dievčensky. A celý tento outfit si môžeš obliecť naozaj na akúkoľvek príležitosť. Nechaj vyniknúť kostým tým, že nepoužiješ veľa zbytočných doplnkov. Kárované nohavice môžete párovať s rôznymi topmi a topánkami, netreba sa báť kombinovať aj zdanlivo nekombinovateľné vzory, farby a textúry. Výsledok vie byť nečakane invenčný.  Môžeš zvoliť aj kombináciu kára a kociek, čo môže znieť pri predstave ako voľba zdanlivo nekompatibilných vzorov. No opak je pravdou.

Ležérna elegancia – voľnejší károvaný kostým s elegantným podtextom, kde je vo výsledku elegancia narušená opäť bielymi teniskami, avšak podčiarknutá výraznou kabelkou a doplnkami. Takto budeš vyzerať vždy trendy.

View this post on Instagram

Suit up @loavies #girlsgoneloavies

A post shared by Marie-Lou Duvillier (@marielouduvillier) on

Oslava babieho leta – babie leto, ktoré nás ešte nechce opustiť deklaruje sukňa namiesto dlhých nohavíc. Znova sa ukazuje, že biele tenisky sú v tejto kombinácii mimoriadne obľúbené.

Kárované sako môžeš doplniť  koženou či koženkovou bundou vhodnou na toto jesenné obdobie, čím vytvoríš rockový štýl. Zlou voľbou nie sú ani kožené nohavice, ktoré v tejto kombinácii pôsobia naozaj štýlovo.

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista