instagram.com/jaymunro26, instagram.com/_mattyducker, instagram.com/kamiloo

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

TikTok sa stal sociálnou platformou, ktorú využíva čoraz viac mladých ľudí. Pridávajú sa tam krátke videá, ktoré sa zobrazujú na hlavnej nástenke FOR YOU. Tá vyberá náhodne, a tak nevieš kedy a na koho narazíš. Nachádzajú sa tam ľudia z celého sveta, a teda je sa na čo pozerať.

To, že TikTok je počas karantény asi veľmi v obľube, už nie je tajomstvom. Tancovanie, hranie rôznych rolí, počúvanie hudby či streamovanie sa stalo na tejto platforme dennou rutinou. Ja som si pre teba pripravila tých najkrajších pánov. Tými sa to tam teda hemží ostošesť a povedzme si pravdu dámy, ktorá sa rada nepozrie na pevné brucho, či pekný zadoček.

Dnes som vybrala 6 zahraničných známych TikTokerov, ktorí si svoje fanúšičky získali nie len svojim telom, ale aj hereckým výkonom, ktorý podávajú vo svojich videách.

1. Matty Ducker 

Krásny model s ostrými črtami tváre sa  živí  Instagramom.  Angličan s vypracovaným telom trhá svojim fanúšičkám srdce. Na svoj TikTok pridáva videá takmer denne a nie je to len o jeho tele, častokrát vytvára vtipné videá, ktorými svojich fanúšikov aj pobaví.  Modrooký fešák má čo to do seba, nemyslíš?

2.  Garett Nolan

Má len 22 rokov, no mladý Američan si získal svojich fanúšikov na TikToku videami s mačkou, ktorej musí zaspievať, aby sa ukľudnila. Čísla po týchto zábavných videách začali stúpať a dnes má cez 8 miliónov followerov. Zameral sa nielen na videá s domácim maznáčikom, ale začal sa prezentovať aj svojou vynikajúcou postavou, ostrou sánkou a kúzelným výrazom.

View this post on Instagram

Love my brother @george_fisher32

A post shared by Garett Nolan (@garett__nolan) on

3. Jay Munro

Páčia sa ti potetovaní chlapi? Prinášam ti krásavca z TikToku, ktorý ohúril až 205-tisíc sledujúcich. Má 23 rokov a živí sa modelingom. Spolupracuje s veľkou značkou Asos, taktiež účinkoval v austrálskej show The Voice. Jay je bývalým futbalistom, a tak sa ani nie je čo čudovať, že sa dopracoval k tak výbernému telu.

View this post on Instagram

Check yourself 😼 @dcptn.clothing

A post shared by Jay Munro (@jaymunro26) on

4. Carl Cunard

Multitalentovaný TikToker, bloger a model, ktorého sa určite oplatí sledovať. Modrooký fešák si ťa získa svojimi nádhernými očami, fotkami a videami na instagrame. Tento 29-ročný chlap dokonca píše aj svoj vlastný blog s názvom In My Shoes. Na TikTok však neprispieva len svojim šarmom, ale aj zábavnými videami.

6. Kamil Nicalek 

Na TikToku zatiaľ veľa videí nemá, no ľahko ho tam nájdeš. Kamil je očarujúci mladý muž z Poľska, ktorý má na Instagrame vybudovanú svoju komunitu. Má 29 rokov, aktuálne žije v New Yorku a pracuje ako fitnes tréner. Účinkoval aj v The Bachelorette a Bachelor in Paradise.

View this post on Instagram

It’s about time 😏♣️♠️

A post shared by KAMIL NICALEK (@kamiloo) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife