Influencerka a moderátorka Lula Almaksus

V krátkom čase si ju obľúbilo mnoho poslucháčov, ktorí ju už však viac počuť nebudú. Slovenská influencerka a podnikateľka, Lucia Almaksus, si len nedávno pripísala do životopisu aj slovo moderátorka. Na pohľad skvelé a lukratívne miestečko sa však Lula rozhodla opustiť. Informovala o tom na svojom Instagrame.

Vyskúšala si niečo nové, no zdá sa, že to nebola cesta pre ňu. Lucia, ktorú si mnohí pamätajú podľa jej rodného priezviska Gachulincová, patrí k najznámejším influencerkám Slovenska. Na Instagrame ju sleduje viac ako 158-tisíc followerov, ktorým ukazuje svoju prácu, ale aj časť súkromia.

Mladá kráska je inšpiráciou nielen v oblasti krásy či módy, ale aj pracovného nasadenia. Svoje vzdelanie nenecháva bokom a venuje sa aj vlastnej značke.

Moderátori rádia Europa 2
zdroj: Instagram/e2sk

Lula končí v rádiu

Mnohých spočiatku prekvapilo, keď obľúbená exfarmárka oznámila, že prijala ponuku moderovať rannú šou v rádiu Europa 2. Tejto pozície sa zhostila na jednotku a poslucháči si na ňu rýchlo zvykli, pričom doplnila dvojicu – Oliver Oswald a Samuel Procházka v ich relácii Sketch Bros. Po viac ako dvoch mesiacoch však prišiel koniec.

„Môj posledný deň tu. Ďakujem za výbornú skúsenosť, kopec zábavy, veľa som sa naučila,“ napísala k fotke, ktorú pridala na sociálnu sieť. K tomu doplnila zrejme aj svoj osobný dôvod, kvôli ktorému túto prácu nechala. „Asi nechávam tú najlepšiu robotu na svete, ale keby som tu ostala, nechala by som v úzadí sama seba. Bude mi to tu chýbať,“ dodala.

Lucia Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News