český pár sa rozišiel

Českí fanúšikovia smútia! Jeden z najkrajších a najobľúbenejších párov v ich šoubiznise sa rozišiel. Teraz už expartneri to priznali na YouTube. Vo videu vidno, že nesmútia iba ich sledovatelia, ale aj samotný český pár. 

Carly Kirstenová, umeleckým menom Carrie Kirsten je známa česká influencerka, a dokonca jedna z najlepšie zarábajúcich YouTuberiek v Česku. Jej kanál odoberá viac ako 371-tisíc divákov a na Instagrame je tomu podobne. A ani jej (teraz už) expartner Nikos nie je žiadnym neznámym, ide o moderátora.

známy český pár
zdroj: Instagram/iamcarriekirsten

Obľúbený český pár sa rozišiel

Vyzerali ako šťastný párik, no po troch rokoch randenia si dali zbohom. A priznali sa k tomu rovno na YouTube. Nebolo to pre nich veru ľahké.

„Nastala situácia, s ktorou sme nepočítali ani my, ani vy, že by sa niekedy v živote mohla stať práve nám dvom. Ale proste život. Niektoré veci neovplyvníte a niektoré veci nemôžete za každú cenu robiť na silu. Skrátka, čo vám v tomto videu chceme povedať s ťažkým srdcom, je to, že asi ste si aj všimli, že za posledné mesiace a týždne nevychádzalo moc spoločných videí. Dôvod nebol len ten, žeby sme nemali čas alebo žeby sme mali veľa školy. Ale skrátka už to medzi nami nebolo úplne dobré,“ povedala vo videu Carrie, ktorá sa pri týchto slovách skoro rozplakala.

Nikos a Carrie
zdroj: Instagram/iamcarriekirsten

„Niekedy sme mali svetlejšie chvíľky, kedy sme boli schopní niečo natočiť alebo sme sa proste snažili niečo natočiť. Niekedy sme mali proste také tmavšie momenty, kedy to nešlo vôbec. A tým, že ich bolo tak nejak viac ako tých svetlejších v poslednej dobe, tak keď sme sa to snažili zachrániť, už to nešlo,“ doplnila česká kráska.

„Už proste nie sme spolu a už je to nejakú dobu. Chápem, že ten vzťah bol verejný, tým pádom musí byť verejný aj rozchod,“ potvrdil slová Carrie aj Nikos.

český pár sa rozišiel
zdroj: Instagram/iamcarriekirsten

„Nechceli sme k sebe mať averziu, nechceli sme si robiť naschvály, nechceli sme, aby to došlo do fázy, kedy sa budeme neznášať len preto, že by sme sa nasilu snažili byť spolu,“ odôvodnila rozchod Carrie.

Napriek tomu sa bývalý párik snaží mať dobrý vzťah. Chcú byť kamaráti, no stretávať sa nemienia. Čo si o tom myslíš ty? Dokážu to? Musíš ale uznať, že Carrie s Nikosom boli krásny párik.

Zdroj: YouTube/Carrie Kirsten

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News