Pokáč sa stal dvojnásobným otcom

Česká spevácka hviezda, Jan Pokorný, sa stal dvojnásobným otcom! Skôr ho ale určite budeš poznať pod umeleckým menom Pokáč. S manželkou, 34-ročnou Eliškou Klučinovou, sa tešia, že im do rodiny pribudol nový člen. Stali sa dvojnásobnými rodičmi, a to sme ani len netušili, že čakajú bábätko. Známy párik túto prevratnú novinu oznámil na Instagrame

32-ročnému známemu českému spevákovi sa podarilo niečo neuveriteľné. Pred médiami a fanúšikmi utajil tehotenstvo svojej drahej. Ani paparazzi Elišku nepristihli s vypuklým bruškom na verejnosti. Aj na svojom instagramovom profile svoj druhý stav úspešne schovávala. Na fotkách to totiž vôbec nie je vidno.

známy párik
zdroj: Instagram/pokacovo_instac

Známy párik utajil tehotenstvo aj pôrod

Pokáč na svojej sociálnej sieti súkromie tají a využíva ho skôr iba pracovne. A možno preto sa mu šikovne podarilo utajiť aj to, že s manželkou čakajú už druhé dieťatko a napokon aj pôrod. Pokáčov a Eliškin synček Teodor (1,5 roka) tak má bračeka.

Svojich fanúšikov už postavili len pred hotovú vec a na Instagrame zverejnili fotku, na ktorej sú odfotené ruky celej rodiny. Tobiáš Pokorný. Vitaj, teraz to bude ešte len jazda,“ napísal pod príspevok známy český spevák.

Aj novopečená dvojnásobná mamina na sociálnu sieť napísala iba niekoľko slov. „Tak už sme 4. Tobiáš,“ svieti pod rovnakou fotkou, pod ktorou sa okamžite objavili komentáre so srdečnými blahoželaniami. A k nim sa pripájame aj my.

Podľa všetkého by si mohol Pokáč podať ruku s Táňou Pauhofovou, ktorá tiež spočiatku tajila tehotenstvo, kým sa len dalo a pred pár dňami aj porodila.

Zdroj: Instagram/pokacovo_instac

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News