Známi influenceri
Instagram/macholaos_unofficial/iamcarriekirsten

Český šoubiznis poznačila ďalšia veľká kauza. Známy moderátor Nikos si do svojho podcastu The MAG pozval expartnerku Carly „Carrie“ Kirstenovú. Na detektore lži sa jej pýtal osobné otázky, čo sa ale nepáčilo jej súčasnému partnerovi Danielovi Bayerovi, no fanúšikom áno, kvôli čomu ich začali konfrontovať aj oni. Na TikToku si tak známi influenceri začali posielať drsné odkazy. 

Známi influenceri na detektore lži

YouTuberka a influencerka Carly Kirstenová alias Carrie Kirsten a influencer a moderátor menom Nikos patrili medzi najkrajšie páry českého šoubiznisu. Boli niečo ako Gogo a Lucypug v českom podaní, preto všetkých šokovalo, keď pred rokom oznámili svoj rozchod.

Po jedenástich mesiacoch sa znovu stretli. Nikos si Carly pozval do svojho podcastu The MAG, v ktorom nedávno bol aj Ben Cristovao. Ide rozhovor s detektorom lži, kde sa známy český moderátor pýta svojich respondentov otázky, na ktoré môžu odpovedať len áno alebo nie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten)

Carly to má v sebe vyriešené

Nikos sa Carrie pýtal osobné otázky, ktoré sa týkali jej súkromia. Chcel napríklad vedieť, či je naozaj šťastná, či jej súčasného partnera má jej rodina radšej alebo či má obrie prirodzenie. To sa dotklo Carlynho súčasného partnera Daniela, ktorý je od nej o 6 rokov mladší a na TikTok začal pridávať nevhodné videá.

Aj fanúšikovia im písali komentáre, že by sa mali rozísť, že si expartneri ešte nie sú ľahostajní a že sa Carly viac hodí k Nikosovi. Známi influenceri už toho majú dosť a na svojich sociálnych sieťach sa k tomu začali vyjadrovať.

„Začínajú sa na tom priživovať ľudia, ktorí si myslia, že medzi nás troch vidia a tvrdia, že sa s niekým z nás bavia a že vedia nejaké interné informácie. Pritom tie vyjadrenia vidím od ľudí, ktorých som v živote nevidela,“ začala Carrie vo svojom videu na TikToku.

To nie je všetko. Čo ďalšie sa medzi nimi stalo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News