Influencerka Carly Kirsten s expartnermi Nikosom a Danielom
Instagram/iamcarriekirsten/bayerdan_fanpage

Známa česká influencerka prezradila šokujúce detaily o svojich expartneroch. Vo videu na YouTube priznala, že s ňou vraj randili iba kvôli peniazom a sláve, no okrem toho sa údajne dočkala aj žiarlivostných scén, nepekných nevier či dokonca fyzického útoku. Ticho nezostali ani jej expartneri.

Moderátor Nikos sa ku kauze s Carly Kirsten vyjadril v poste na Instagrame a Dan vo videu, no keďže tam má súkromný profil, jeho slová môžeš nájsť v zázname na TikToku. Carly sa dokonca musela ozvať aj po ich vyjadreniach v komentároch či v stories na Instagrame. Pritom práve okolo tejto trojice nedávno vznikla kauza, o ktorej sa môžeš dozvedieť viac po kliknutí SEM.

Influencerka odhalila svoje súkromie

Carly teraz prostredníctvom videa na YouTube s názvom „UŽ STAČILO … “ opísala detaily vzťahov s expartnermi. Ako priznala, väčšina fanúšikov asi vie, že vo svojom živote mala len dva vzťahy a obidva boli verejné. Carly však tvrdí, že nechce nikoho očierňovať, a preto ani jedného zo svojich ex vo videu nemenovala.

Podľa jej tvrdení však v oboch vzťahoch nebolo v poriadku veľa vecí a influencerka teraz odhalila naozaj šokujúce informácie. Ako prvý sa rozhodla opísať aktuálnejší rozchod, a teda ten s YouTuberom Danielom.

 

„Ten človek, bol úplne toxická osobnosť. Hrozne ma terorizoval, obmedzoval, zakazoval mi veci, urážal ma, vydieral, ponižoval, zhadzoval a rôznymi spôsobmi so mnou manipuloval,“ tvrdí Carly.

Ako neskôr priznala, jej vtedajší priateľ jej mal neustále robiť žiarlivostné scény. Údajne si zdieľali polohy na telefónoch a on mal sledovať každý jej krok. Dokonca jej mal vytrhnúť mobil z ruky a čítať si jej súkromné správy, najmä s expartnerom Nikosom, keďže si myslel, že ho s ním podvádza.

Údajne ju udrel

Keď mal Dan zistiť, že Carrie „lajkla“ jedno z Nikosových videí, údajne došlo ku konfliktu. Vrazil mi takú, že mi až prasklo za krkom. Áno … Takže, to bol za mňa už totálny vrchol, že si dovolil na mňa vôbec zdvihnúť ruku a ešte z takéhoto bizarného dôvodu,šokovala.

V ich vzťahu bolo, podľa jej slov, toho ešte omnoho viac a vo videu ukázala aj dôkazy o neverách. Dan mal údajne Carly podvádzať a v jednom čase sa vraj zároveň stretával aj s jeho expartnerkou. Podľa slov influencerky mal dokonca na konci vzťahu prísť k nej domov s „cucflekom“ na krku, pričom tvrdil, že ide o zranenie z tréningu.

Influencerku však najviac dostalo, že všetkým známym vraj hovoril, že s ňou je len kvôli sláve a sledujúcim na Instagrame. Okrem neho však z influencerky dokonca mal „ťahať peniaze“ aj jeho brat a celá rodina.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten)

Čo na slová Carly povedali jej expartneri a ako sa bránili?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News