instagramc.om/lucypug

Slovenská YouTuberka a partnerka známeho Goga si položila vážnu otázku. Čo vlastne znamená úspech? Za svoj život sa už stretla naozaj s hocičím, preto na tento pojem už nazerá inak. Viac o tom informovala na svojom instagramovom profile.

„Veľa ľudí si namýšľa, že sú neúspešní, no dá sa úspech presne definovať? Častokrát sa ľudia zameriavajú na peniaze, moc a postavenie,“ uviedla LucyPug vo svojom príspevku.

Úspech nezávisí iba od sumy, ktorú máme na účte. Čo tak sa skôr zamerať na to, akými osobnosťami sa stávame a čo sme ochotní vykonať pre naše okolie?

„Stretla som v živote niekoľko obdarovaných ľudí, ktorí sa napriek svojmu vysokému postaveniu a bohatstvu za šťastných nepokladali. Tak čo je vlastne úspech?“ pýta sa známa YouTuberka.

„Vnímam ho ako čisto osobnú záležitosť, ktorého prejavom je spokojnosť. Za úspešných a vyrovnaných ľudí pokladám tých, ktorí rozdávajú aj to, čoho človek nemá neobmedzene a za peniaze si už vôbec nekúpi,“ vysvetlila.

Ako príklad uviedla darovanie krvi. Podľa nej je to krásny znak osobného úspechu. Samozrejme, berie na vedomie aj to, keď niekomu neumožňuje zdravotný stav podeliť sa o červené krvinky.

Úspech nie je iba o získavaní a dosahovaní určitých cieľov. Je to aj o rozdávaní a na základe našej ľudskosti sa koniec-koncov prejaví aj charakter osobnosti.

View this post on Instagram

Veľa ľudí si namýšľa, že sú neúspešní, no dá sa úspech presne definovať? Častokrát sa ľudia zameriavajú na peniaze, moc a postavenie. Stretla som v živote niekoľko obdarovaných ľudí, ktorí sa napriek svojmu vysokému postaveniu a bohatstvu za šťastných nepokladali. Tak čo je vlastne úspech? Vnímam ho ako čisto osobnú záležitosť, ktorého prejavom je spokojnosť. Za úspešných a vyrovnaných ľudí pokladám tých, ktorí rozdávajú aj to, čoho človek nemá neobmedzene a za peniaze si už vôbec nekúpi. Obdarovať niekoho kúskom svojho zdravia v podobe darovania krvi považujem za krásny znak osobného úspechu. Ľudia, ktorí sa rozdávajú sú pre mňa úspešnými. Niektorým to zdravotný stav neumožňuje, no o to väčšiu mám radosť, že darcov má niekto záujem obdarovať bonusom. Napríklad @dovera_zdravotna_poistovna dáva svojim poistencom vitamíny po každom odbere krvi a darcovia krvi môžu využiť zľavu až 25% pri návšteve kúpeľov za pravidelné odbery❤️ (Viac info na ich webe) Boli ste už niekedy darovať krv?👀

A post shared by Lucy🍐 (@lucypug) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News