Jedna z najznámejších fitness hviezd slovenského Instagramu priviedla na svet dcérku Vanesu. Pôrod prebiehal v Univerzitnej Nemocnici v Martine.

Tatiana Žideková sa dnes ráno so svojimi sledovateľmi podelila o radostnú správu. V utorok 16. júla v neskorých večerných hodinách porodila dcérku Vanesu.

„Tak a už sme traja. Najkrajší pocit v mojom živote – mať pri sebe tohto úžasného muža a držať v náručí našu malú žabku. Asi k tomu nechcem nič iné písať. Momentálne som najšťastnejšia žena pod slnkom. A ďakujem, že je všetko v poriadku a že sme všetci zdraví,“ vyjadrila v poslednom príspevku na sociálnej sieti Tatiana Žideková.

Nový prírastok do rodiny Tatiany Židekovej a jej partnera Michala Mravca sa narodil v utorok 16. júla o 22.18 hodine, s váhou 3200 gramov a dĺžkou 50 centimetrov.

Pár sa rozhodol zveriť do rúk tímu lekárov z Univerzitnej Nemocnici v Martine. Čerstvý otecko sa o ich prístupe vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti nasledovne: „Chcel by som sa poďakovať celému lekárskemu tímu na gynekologicko-pôrodníckej klinike v Martinskej Fakultnej Nemocnici počnúc pánom profesorom cez doktorov, prítomnú pani doktorku, pôrodné sestry a asistentky za ich absolútne skvelý prístup.“

Michal Mravec opísal aj to, ako prebiehal prvý pôrod jeho partnerky: „To ako ste v podstate bezbolestne odrodili Tatianu Židekovú bol pre mňa neopísateľný zážitok. Pred vašim remeslom v kombinácii s ľudskosťou, ústretovosťou a úsmevom na tvári sa skláňam až po zem. Ďakujeme.“

Šťastným rodičom srdečne gratulujeme a želáme veľa zdravia celej rodinke.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.