Instagram/dararolins_vermi

Svoju lásku už viac netají! Zamilovaná speváčka Dara Rolins sa na konci roka 2021 pochválila fanúšikom na Instagrame krásnou novinkou o tom, že si jej srdce uchmatol bývalý český futbalista Pavel Nedvěd. Po niekoľkých rokoch už tak viac oficiálne nie je single. 

49-ročná speváčka, ktorá naposledy tvorila pár s reperom Rytmusom, s ktorým sa rozišli v roku 2018, je v tom až po uši a o svoju radosť sa podelila aj verejne: „Ja sama som na to veľmi citlivá a často mi napadne, či by som si zrovna tento pocit nenechala len pre seba… Na druhej strane viem podľa seba, ako ma vie potešiť, keď sa niekto z rady mojich obľúbencov zverí, podelí, vkusne pochváli,“ znejú jej slová.

Dvojica, ktorá spolu randí pol roka, si aktuálne užíva dovolenku na horách, odkiaľ dnes pridala nové spoločné fotografie aj s veľavravným opisom o všetkých jej vzťahoch a pohľadoch na bývalé lásky.

Myslím, že každý vzťah-aj ten, ktorý „nedopadne“ má v našich životoch miesto a opodstatnenie. Resp. ČO znamená „nedopadne“:)?!😉VŠETKO má totiž svoj čas a význam. Aj to, že sa niečo stane a po čase skončí nemusí byť tragédia, ale vývoj. Proste život. Človek nemusí „plakať“, ako si niektorí dosť nelogicky a automaticky pri rozchode dvoch ľudí myslia. Môže ísť o vyslobodenie, preklopenie do stavu, po ktorom človek už nejakú dobu túžil,“ začala svoj text k poslednému príspevku.

V ňom spomína rozchody, čím môže narážať aj na Patrika „Rytmusa“ Vrbovského, ktorý bol jej posledným oficiálnym bývalým partnerom. „Každý jeden vzťah ma formoval. A preto mám rešpekt pre každého človeka, ktorý ma kedy urobil šťastnou. A rovnako tak pre minulosť každého môjho partnera. Vždy mi vadilo, keď muž, ktorý mi vstúpil do života, nehovoril pekne o svojej bývalej. Je to taký varovný signál pre skazený charakterový rys, if you know what i mean:),“ znejú jej ďalšie slová. Ktovie, či aj posledná veta môže patriť práve jej bývalej láske.

Dara je šťastná po boku nového partnera

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News