instagram.com/jovi_travel

Verné a neverné znamenia už poznáš. Dnes si môžeš prečítať o znameniach, ktoré nevedia vo vzťahu vydržať. Skáču zo vzťahu do vzťahu. Príčinou nie je nevera, ale iné veci, na ktorých v partnerskom vzťahu tiež záleží.

Vodnár

Človek v tomto znamení je veľmi nestály. Rovnako ako voda, ktorá stále tečie, aj Vodnár mení svoje miesto. Nie je vhodný materiál na dlhodobý vzťah, pretože mu prekáža stereotyp a nuda. Milovanie pre neho neznamená veľa, pretože má v sebe zafixované, že sa ostatní ľudia na romantické milovanie veľmi upnú. Tento človek má rád slobodu a jej obmedzovanie berie ťažko.

View this post on Instagram

The biggest surprise of this trip for us was how much we fell in love with Venice 💕🎭 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Sure it’s for a reason that so many people go there and love it but we really had no idea how charming it is! Now looking back we really don’t know what took us so look to pay a visit but actually we are more than happy that we could explore this labyrinth of canals without the usual crowds 😉👌🏼 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ There are a lot of cool „must visit“ places but actually the city of Venice – turned from a swampy lagoon to one of the richest trading cities in the world – is an attraction itself with all its historical canals, gondolas, narrow bridges, cramped courtyards, countless little bars & gelaterias 🍧 and is for a good reason considered one of the most romantic cities in the world 🥰! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ If you’ve never been to Venice before or you want to go again let us tell you NOW is the time to do so… can only imagine what it is usually like when you actually have to queue to cross bridges or wait for 1h to get on a Vaporetto (water bus) 🙈

A post shared by JOHANNES & VIVIAN (@jovi_travel) on

Býk

Tento človek ešte nemal žiaden hlboký vzťah. Je tajomný a do svojho vnútra nepúšťa len tak niekoho – zvyčajne iba rodinu a blízke osoby. Vzťahy uprednostňuje kratšie, pretože je mladý a chce toho veľa vyskúšať. Najviac zo všetkého mu vadí, ak je vo vzťahu s klamárom alebo s osobou, ktorá k nemu nie je úprimná. Vtedy je rozchod okamžitý.

Strelec

Človek, ktorý sa narodil ako Strelec, má veľa skvelých nápadov, ktoré chce zrealizovať. Je optimista a na svet sa díva ružovými okuliarmi. Rád skáče zo vzťahu do vzťahu preto, pretože si robí o každej osobe svoje vlastné názory. Má rád kontrast a chcel by vyskúšať všetko, čo sa len dá. Dlhodobý vzťah zatiaľ nehľadá, pretože veľa pracuje. Vie, že na rodinu má ešte čas a preto sa nikam neženie. Len experimentuje.

Rak

Tento človek je veľmi náladový. Vo vzťahoch je náročný, pretože veľa očakáva. Dúfa, že raz nájde človeka, ktorý mu s jeho náladami pomôže a zachráni ho. Je nestály, pretože nevie o čom je pravá láska. Hľadá porozumenie a uspokojenie, no netuší, že vo vzťahu je nutný kompromis a vzájomná láska.

Od svojho partnera vyžaduje, aby sa o neho dobre staral a pomáhal mu vo všetkom. Ak to nesplní, nemá dôvod s ním ostávať, nemilosrdne ho opustí a nájde si ďalšieho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy