instagram/couplegoals

Nie všetko, čo sa ti páči, je vhodná investícia, rovnako tak, nie každý, kto tvojim očiam lahodí je správna voľba. Sú totižto isté vlastnosti, ktoré by si si mala začať všímať, pokiaľ si tak ešte neurobila, pretože tak sa vyhneš zbytočnému zlomenému srdcu a zbytočným komplikáciám v tvojom živote. Dosť zbytočných úvodných slov, poďme na to! Práve týmto vlastnostiam by si mala prikladať silnú váhu, pretože ti prezradia viac, ako by si mohla čakať.

Pozorný

Pozornosť je vo vzťahu neskutočne dôležitá. Na začiatku je v podstate každý muž pozornosť, no mala by si zanalyzovať, pokiaľ si s ním už dlhšie, či stále prejavuje záujem o to, čo sa deje s tebou a tvojím životom, či náhodou niečo nepotrebuješ. Aj maličké gestá pozornosti sa rátajú. No pokiaľ tvoj už má od toho na míle ďaleko, čo je to za lásku?

Empatický

Nech je akýkoľvek tvrďas, nech je akýkoľvek alfa samec, pokiaľ v sebe nemá empatiu, bež od neho na míle ďaleko. Pretože v tých najneočakávanejších situáciách ťa môže kruto a bez srdca nechať v nich. Chladnosť je len synonymum, že láska v jeho srdci nemá miesto.

Galantný

Možno majú muži pocit, že my ženy ich ochranu nepotrebujeme a je to škoda. Niekedy to ale mužom naozaj nedôjde, čo sa patrí. Tak si predstav túto situáciu. „Šli spolu na večeru a ona zostala sedieť v aute, až kým sa k autu nevrátil a neotvoril jej dvere. Síce mu to trvalo asi 10 minút, ale ona trpezlivo čakala v aute. Odvtedy si to zapamätal a robí to tak stále.“ Ak ťa miluje, rýchlo pochopí, čo sa patrí a nezabúda.

Pozitívne naladený

Ktorá žena by už chcela počúvať ako je všetko najhoršie na svete a za všetko môžu „tí ostatní?“ Chlapi s pozitívnym prístupom si k sebe aj priťahujú pozitívne situácie a ľudí. Taktiež takýto muž má konštruktívne nápady a život s ním je omnoho príjemnejší, ako s nejakým „frflošom.“

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating