Instagram/dararolins_vermi

Láska sa môže zrodiť naozaj v každom veku. To, že niekomu po rokoch stroskotá vzťah, ešte nemusí znamenať, že do konca života ostane single. Svoje o tom vie aj obľúbená Dara Rolins, ktorá len nedávno odhalila, že už polroka tvorí pár s bývalým českým futbalistom Pavlom Nedvědom.

Ten najkrajší ľúbostný cit si ju našiel aj tesne pred 50-kou a jej partner je rovnako starý ako ona. A vyzerá to tak, že sú v tom obaja až po uši. Darinka zverejnila sériu fotiek, kde je s Pavlom v objatí a nedokážu ukryť úsmev a radosť, ktorá sa v nich ukrýva.

Za všetko hovorí aj popis, ktorý k snímkam pridala. „Už nejakú chvíľu premýšľam, ČO k tým fotkám napísať. To je moc, to je málo, to znie detinsky, pri každej vete mi napadne nejaká sprievodná emócia, ktorá definuje nedostatočnú spokojnosť🤣. Jasné, najlepšie je sa na to vykašľať a napísať TO, čo človek cíti. Keď ovšem viete, že si to neprečítajú len členovia vašej rodiny, nastupuje určitá sebareflexia a zodpovednosť, ktorú do daných slov vkladáte,“ podelila sa Dara so svojimi pocitmi. 

„Vzťahové záležitosti sú proste tenký ľad, pretože ľudia prežívajú tie svoje inak, než aké merítka majú potom na prejavy tých druhých. Ja sama som na to veľmi citlivá a často mi napadne, či by som si zrovna tento pocit nenechala len pre seba… Na druhej strane viem podľa seba, ako ma vie potešiť, keď sa niekto z rady mojich obľúbencov zverí, podelí, vkusne pochváli 😉…

TAKŽE: prajem vám, aby ani vo vašom živote nechýbal ten pohyb prúdiaceho citu jak smerom von, tak smerom k vám. Nech je aj vaše srdce plné lásky💘. PS: by som neverila, že aj mňa dobehne ku koncu roka takáto romantická nálada,“ dodala zaľúbená speváčka a podnikateľka na záver.

Dvojica podľa všetkého bude tráviť koniec roka spoločne a budú si užívať predovšetkým jeden druhého. Aj ty im tento vzťah tak veľmi praješ? 🙂

Dara v poslednom období prekypuje energiou

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News