Dara Rolins
Instagram/dararolins_vermi

Speváčka Dara Rolins sa na svojom Instagrame, kde ju sleduje viac ako 688-tisíc followerov, pochválila tým, čo sa v jej živote zmenilo. Fanúšikom sa pravidelne prihovára, aby im dovolila nahliadnuť nielen do jej pracovnej oblasti, ale aj do súkromia. V ňom je pre ňu na prvom mieste jej dcéra a posledný rok aj nová láska.

To však nie je všetko. Aj keď má 49-ročná speváčka veľa fanúšikov, ani ona sa nevyhne kritike. Nedávno si na svoju osobu vypočula komentáre o tom, že sa už v tvári na seba nepodobá. Za všetko môže jej upravený nos. Aby toho nebolo málo, dlhé roky vnímala negatívne komentáre aj na inú časť svojho tela. To sa teraz rozhodla zmeniť.

Na vlnu hejtu je už za dlhé roky v šoubiznise zvyknutá. Aj keď sa to snaží nevšímať, najmä teraz, keď je zamilovaná až po uši do futbalistu Pavla Nedvěda, občas musí zareagovať. Sem-tam na svojom Instagrame odpíše tým, ktorí ju na jej profile hodnotia.

V najnovšom príspevku priznala, že to boli práve aj „rady“ jej fanúšikov, ktoré ju prinútili spraviť po rokoch ďalšiu zmenu týkajúcu sa svojho výzoru. A spolu s ňou do toho šla aj jej dcéra Lola!

Dara a jej dvaja najbližší ľudia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News