instagram/beha_nguyen

Bé Hà Nguyen alebo aj Míša, je česká influencerka, ktorá patrí rozhodne medzi tie najznámejšie. Svoj fanklub má aj na Slovensku, keďže táto kráska s vietnamskými koreňmi začínala ako youtuberka medzi prvými na česko-slovenskej scéne. 

Za tie roky si získala takmer 400-tisíc odoberateľov na svojom youtube kanáli Bé Hà Stylewithme, viac ako 500-tisíc sledovateľov na Instagrame, dotiahla to na titulky časopisov, ale aj do kníhkupectiev s vlastnou kuchárskou knižkou. Pre mnohé dievčatá je fashion inšpiráciou a ona s fanúšikmi rada zdieľa nie len svoj vkus, ale aj dôležité životné veci. Teda, až na súkromie, ktoré sa týka vzťahov. Až doteraz.

Jeden rok po boku mého nejlepšího kamaráda, milujícího partnera a jednoho velké štěstí. Své vztahy jsem předtím nikdy nesdílela, soukromí si pečlivě střežím, nicméně toto je součást příběhu, který si zasloužíte vědět.“ – napísala k svojmu najnovšiemu príspevku na sociálnej sieti, ktorý obsahuje 3 fotky s jej partnerom. Ako uviedla, svoje vzťahy nikdy nedávala na verejnosť, no jej terajší partner si to evidentne zaslúži, keďže spolu tvoria pár už rok.

Podľa účtu, ktorý označila, ide o fešáka, ktorý pochádza z Brazílie. Sama tiež spomenula, že kvôli diaľke mali dlho vzťah na diaľku. Čo povieš, pristane im to?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News