nemala písať

My, ženy, sme zvláštne stvorenia. Aj keď máme jasné znaky toho, že by sme mužovi nemali písať, urobíme presný opak. S pár drinkami sa to zdá ešte jednoduchšie, preto do toho ideme hlavne v stave, keď sme mierne spoločensky unavené. A teraz vážne. Kedy by si mužovi nemala písať? Hlavne v týchto situáciách.

Keď vieš, že nie si jeho prioritou

Nepíš mu, ak si si istá, že ti odpíše „som zaneprázdnený“, ale ty už dobre vieš, že to tak nie je. Len venuje svoj čas iným ľuďom (ženám) ako tebe. Preto by si mu nemala písať dovtedy, dokým neuvidíš, že si jeho priorita.

Keď jeho odpísanie trvá pár dní

Otvoriť správu, prečítať si ju a reagovať na ňu, trvá približne 30 sekúnd. Keď si ten čas nevie nájsť a na jeho odpoveď musíš čakať dva alebo tri dni, kašli na neho. Zaslúžiš si aj tak lepšieho, vieš o tom?

Žena sa usmieva
zdroj: Pexels/Abi Greer

Keď sa cítiš, že ho obťažuješ

Mužovi by si nemala písať ani vtedy, keď sa cítiš, ako by si ho obťažovala. Pokiaľ ti odpisuje jednoslovné odpovede, ponáhľa sa, dá ti len videné a nič viac, zabudni na neho. Nie je vhodný materiál na to, aby bol tvoj priateľ.

Keď sa nezaujíma o to, ako sa cítiš

Máš niekedy pocit, že mu textuješ o niečom, čo ťa rozrušilo alebo čo si počas dňa zažila, a jeho to nezaujíma? Ďalej by si to už robiť nemala. Ak nevyvíja úsilie na to, aby sa o teba zaujímal sám, nezlepšilo by sa to ani vo vzťahu. Daj od neho ruky preč.

ako mať žiarivú pleť
zdroj: Pexels/Владимир Васильев

Keď hľadá dôvod na to, aby mohol konverzáciu ukončiť

Ak si myslí, že vie všetko najlepšie a preto chce tému ukončiť alebo ju zmeniť, taktiež mu nedaj žiadnu šancu. Ten pravý muž, ktorý by ťa miloval úprimne, by si s tebou písal aj do tretej rána a diskutoval by o všetkom, o čom by si písala.

Všetci sme už niekedy stretli muža, ktorý bol zvonku pôsobivý, šarmantný a zdal sa byť „dobrým chlapom“. No napriek týmto kvalitám nemusí byť vždy vhodným mužom pre nás. Ako zistíš, že je po tvojom boku nesprávny partner? Prezradí ho týchto 5 skrytých znakov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating