ABSOLUT

Ako to už býva zvykom, aj tento rok prišla značka ABOSLUT s odvážnou a inšpiratívnou kampaňou, ktorej cieľom je búrať predsudky. Kampaň Každá láska je láska, ktorá ovládla internet, je oslavou rovnosti, tolerancie a lásky, ktorú prežívame všetci rovnako, bez ohľadu na farbu pleti či orientáciu. Teraz môžeš vďaka skvelej akcii hrdo nosiť posolstvo kampane aj ty!

ABSOLUT vodka verí, že nezáleží na tom, koho milujeme. Láska je totiž cit, ktorý všetci prežívame rovnako. Tento krásny odkaz preniesla značka aj do módneho kúsku v podobe štýlových čiapok, ktoré môžeš mať aj ty, a pridať sa tak k oslave lásky. Stačí navštíviť eshop bevmarket.sk, zakúpiť si akékoľvek dve fľašky značky ABSOLUT s objemom 0,7l alebo 1l a čiapka s hlavným posolstvom kampane je tvoja.

Značka ABSOLUT dlhodobo presadzuje myšlienky tolerancie a otvorenej spoločnosti. Nezostáva však len pri rečiach a pomôcť v búraní nezmyslených predsudkov voči LGBT komunite sa snaží aj konkrétnymi činmi. Značka preto v rámci kampane Každá láska je láska investovala do podpory inPoradne patriacej pod Iniciatívu Inakosť, ktorá pomáha ľudom nájsť riešenia na problémy súvisiace s ich se*uálnou orientáciou či rodovou identitou.

Pridaj sa k oslave lásky aj ty!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating