Muži prejavujú lásku inak, než ženy. Nežné pohlavie je zamerané skôr na slová, bozky a romantické monológy. Chlapi sú viac orientovaní na praktickosť lásky a tak vyjadrujú svoju náklonnosť rôzne.

Týmito činnosťami muž prejavuje lásku, aj keď si to neuvedomuješ, alebo považuješ za samozrejmosť.

Napíše ako prvý

Táto vec ti možno príde veľmi obyčajná, no muž to tak neberie. Môžeš si byť istá, že ak sa ti ozýva ako prvý, prejavuje tak lásku. Mužovi sa málokedy chce s niekým písať, pretože ho to nudí.

Dá ti svoju bundu, keď ti je zima

Ak už ste spolu vo vzťahu a ty sa hneváš, že ti málo prejavuje lásku, všímaj si túto vec. Keď povieš, že ti je zima, okamžite ti dá bundu. Nezaváha. Nie je práve toto láska?

Drží ťa na verejnosti za ruku

Táto činnosť je podobná tej predchádzajúcej. Držanie za ruku nie je pre muža charakteristické a väčšinou to robí iba so ženou, ktorú naozaj miluje a má ju rád.

Počúva rodinné historky u vás doma

Či už tvoja mama hovorí niečo trápne o tebe, alebo sa rozoberajú rodinné problémy, alebo sa rodina pýta otázky rovno tvojho priateľa. Prejav lásky je to, že nie je ticho, počúva, smeje sa a odpovedá. Zapája sa do konverzácie a to je veľmi dôležitý znak.

Stopne hru len preto, aby sa ťa opýtal, ako sa máš

Ak tvoj priateľ hrá počítačové hry/playstation, môžeš považovať za prejav lásky aj to, keď ju stopne len preto, pretože sa ťa chce niečo opýtať, alebo odpovedať na otázku. Hry sú pre tohto muža dôležité a takto ti dá najavo, že ty si dôležitejšia.

Chodí na rodinné návštevy

Keď porovnáš ženu a muža, rozhodne je žena tá, ktorá je viac spoločenská. Muž nenávidí rodinné návštevy (česť výnimkám) a zdvojnásobuje sa to v okamihu, keď sa dozvie, že máš veľkú rodinu. No ak ťa skutočne miluje, všetky stretnutia s tebou absolvuje a vydrží.

Pozerá sa s tebou na romantický film

Ver mi, on by oveľa radšej pozeral horor, drámu, alebo akčný film. Aj keď povedal, že je to v poriadku a na romantiku sa teší, nie je to úplne pravda. Vďaka takejto maličkosti môžeš vedieť, že ti prejavuje lásku a miluje ťa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.