Žena pracuje v kancelárii
Unsplash/Andrew Neel

Vyskúšala si už poslať nejakú milú správu priateľovi? Ako zareagoval? Mal by byť potešený, lebo tými vetami mu môžeš vyjadrovať lásku. Daj si však pozor na tieto veci, lebo tie by si v správach mužovi nemala posielať.

Pikantné fotky

Prvý bod je veľmi zrozumiteľný a jasný. Tvoje odhalené telo by nemalo byť na sociálnych sieťach, ak si to ty neželáš. Pokiaľ áno, je to o niečom inom. Priateľovi by si nemala v správach posielať odvážne fotky, ktoré sa hodia do filmu pre dospelých. Keď ho chceš potešiť, môžeš to urobiť inak alebo si na fotkách odstrihni hlavu, aby niekto neznámy nespozoroval, že ide o teba (keby sa fotky dostali niekam, kam nemajú).

žena si skrýva tvár v dlaniach
zdroj: Unsplash/Julia Taubitz

Tajomstvá

Keď máš nového priateľa, rada by si mu povedala o sebe všetko, tomu sa dá rozumieť. Avšak, keď to nie je extra vážny vzťah, o tajomstvách mu nemusíš písať. Keby si sa s ním rozišla (alebo on s tebou), nemáš istotu, že zostanú len medzi vami. Nikdy nevieš, kde sa môžu objaviť alebo ku komu sa môžu dostať. Chceš to riskovať?

Napomínanie

Ako už iste vieš, muž sa rád cíti ako kráľ planéty. V správach by si sa ho nemala snažiť napomínať, lebo po prvé to môže vyznieť panovačne a po druhé to môže pochopiť zle. Keď mu chceš niečo vytknúť, urob to osobne. Z očí do očí sa porozprávajte a vyriešte problém.

zdroj: Pexels/Maksim Goncharenok

Ospravedlnenie

Každý rozumie tomu, že keď urobíš niečo zlé, chceš sa ospravedlniť. Aj tvoj priateľ. Avšak, nerob to prostredníctvom správ, lebo to bude vyzerať tak, že ti na tom až tak nezáleží. Radšej mu napíš: „Chcem sa ti ospravedlniť, môžeme sa niekde stretnúť?“ Z danej vety je cítiť porozumenie, uvedomenie si chyby a aj snahu o napravenie.

Sťažnosti

Mužovi by si nemala posielať ani správy so sťažnosťami. Neumyl správne riady? Zabudol vyniesť smeti? Neodložil si po sebe oblečenie? Nevadí, nevyčítaj mu to v správach, vyzerala by si ako fúria. Tiež si to s ním radšej vyjasni osobne s milým tónom, aby vedel, že to nemyslíš v zlom, len ťa to nahnevalo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating