Leto je synonymum pre slovo oddych. Každý si túži svoje povinnosti cez deň splniť čo najrýchlejšie, aby si potom mohol užívať. Či už doma – pri bazéne, alebo niekde na verejnosti.

Cítiš sa na niektorých miestach lepšie ako ostatní? Tvoj dátum narodenia to jasne ovplyvňuje a tu sú najlepšie miesta na oddych pre všetky znamenia:

Býk

Nemáš rada výkyvy tohto počasia, preto si najradšej oddýchneš na horách, kde je stále príjemný chládok.

Baran

Kebyže si môžeš dovoliť luxusnú dovolenku, neváhaš. Avšak si zástancom toho, že oddýchnuť sa dá aj doma na grilovačke v spoločnosti tvojich priateľov.

Blíženci

Pracuješ veľmi rada, preto si najradšej oddýchneš večer v meste. Či už v nejakom bare alebo v reštaurácii pri dobrom víne.

Rak

Ideálny letný oddych si predstavuješ v Paríži, no postačí ti aj piknik blízko tvojho domu.

Lev

Si veľmi sebavedomá osoba, takže nemáš problém hovoriť „nie“ letným aktivitám, ktoré ťa nebavia. Ty si najlepšie oddýchneš na kúpalisku, kde sa môžeš pekne opáliť.

Panna

Pracuješ tvrdo, takže predstava vysnívanej dovolenky nemusí byť len v tvojej hlave. Piesočná pláž predstavuje pre teba oddych, aký si vždy chcela.

Váhy

Predstava preplneného mesta ti nie je moc sympatická. Hľadáš vo všetkom rovnováhu, takže ľudí máš dosť v práci. Lepšie si oddýchneš, ak pôjdeš spoznávať slovenské dedinky, ktoré nie sú moc známe.

Škorpión

Si veľmi upnutá na prírodu a hory, no turistiku moc za oddych po práci nepovažuješ. Ideálny oddych je pre teba kino s tvojim partnerom.

Strelec

Veľmi rada objavuješ tajomné miesta, ktoré pre bežných obyvateľov nie sú moc príťažlivé. No v lete si chceš oddýchnuť inak –chceš  chatu uprostred prírody a žiadny internet.

Kozorožec

Festivaly a letné zábavy sú pre teba. Vypustíš paru, stres z roboty a oddýchneš si tak, že sa poriadne vyblázniš.

Vodnár

Si veľmi priateľská a rada spoznávaš nových ľudí. Oddýchneš si na zájazde, ktorý ťa dostane na miesta, o ktorých si predtým až tak nevedela.

Ryby

Tvoje emócie cez leto sa nedajú spočítať na prstoch. Zažívaš strašný chaos a nevieš kedy skončí. Oddýchneš si pri domácich miláčikoch a dobrom koláči.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.