thoughtcatalog.com

Slabé stránky a zraniteľnosť nie je práve to, čím by sme sa chválili druhým ľuďom. Ak máš teda chuť popracovať na svojej zraniteľnosti a si zvedavá, čo je tvoja slabá stránka vo vzťahu, si tu správne. Dnes ti prinášam článok v ktorom sa to dozvieš. 🙂 

Baran

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, keď skutočne začneš prehodnocovať svoje pocity k priateľovi. Cítiš sa bezmocná a nevieš čo máš robiť.

Býk

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak sa máš svojmu priateľovi otvoriť a hovoriť o tom, čo práve cítiš a prežívaš. Si veľmi uzavretá a chvíľu trvá, kým sa to naučíš, no popracuj na tom.

View this post on Instagram

@tbendina 😘

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Blíženci

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak máš byť stála a nájsť konzistentnosť. Nemáš rada stereotyp a rutinu, no musíš pochopiť, že niekedy je nevyhnutná preto, aby si v inej oblasti dosiahla niečo, čo chceš už dlhšie.

Rak

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, keď pocítiš reálny strach z toho, že o svojho priateľa môžeš prísť. Miluješ ho tak intenzívne, že by to bolo pre teba nepredstaviteľné.

Lev

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, keď musíš dať svoje ego bokom. Občas musíš dať svoje veci nabok a robiť to, čo chce tvoj partner. Kompromisy sú dôležité.

View this post on Instagram

Sunday’s with you @adelegrisoni @sondrenylende

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Panna

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak odhalíš svoj svet svojmu priateľovi. Ako panna máš svoj vnútorný svet perfektne čistý a bojíš sa, že by tam priniesol chaos.

Váhy

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, keď zistíš, že tvoj partner s tebou neplánuje budúcnosť. Zraní ťa to a nechá to v tebe pochybnosti.

Škorpión

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, keď odhalíš svoje pocity. Cítiš sa vtedy úplne nahá a bojíš sa reakcie ostatných.

Strelec

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak musíš konkrétne opisovať svoje názory a vysvetľovať, čo pod tým myslíš. Vážne rozhovory sú totiž mimo tvoju komfortnú zónu.

View this post on Instagram

New apartment with babe @hank_ge 🤗

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Kozorožec

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak vieš, že tvoj partner o teba už nejaví záujem. Keď nemá snahu ísť s tebou von alebo do kina. Vieš, že bude nasledovať tichá domácnosť.

Vodnár

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak si nútená naučiť sa byť viac empatická. Nikdy si to nevedela a predstavuje to pre teba problém.

Ryby

Vo vzťahu sa cítiš zraniteľná vtedy, ak máš zdieľať celý svoj život s jednou osobou. Je to tvoj svet, tvoj život. Nechápeš, prečo by si sa oň mala deliť.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating