Pár na svadbe
Unsplash/fotopettine

To, či tvoj priateľ bude dobrý alebo zlý manžel, môžeš postupne zisťovať sama vo vzťahu. Prezradia ti to aj tieto znaky, ktoré by si si mala všímať.

Je tu pre teba v akejkoľvek situácii

Prvý znak dobrého manžela je ten, že stojí pri tebe v akejkoľvek situácii. Nerozmýšľa nad tým, či má veľa práce alebo ho kamaráti potrebujú viac. Jednoducho ťa miluje a vie, že keď sa trápiš, potrebuješ jeho blízkosť. Na ničom inom mu nezáleží, len na tom, aby bol pri tebe a utešoval ťa alebo ťa v niečom podporoval.

Keď robíš rozhodnutia, podporuje ťa

Dobrý manžel ťa nevysmeje, ale vždy podporuje. Opakuj si túto vetu kedykoľvek, keď budeš mať pochybnosti o tom, či je tvoj priateľ vhodný materiál do manželstva. Keď ťa v každej oblasti podporuje, niet o čom rozmýšľať. Samozrejme, že je vhodný, lebo sa ťa snaží motivovať k tomu, aby si bola v tom, čo robíš najlepšia. Bez jeho podpory by si to možno nedotiahla tak ďaleko.

Zamilovaný pár na lúke
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Vie s tebou komunikovať

Je ochotný sa s tebou rozprávať a počúvať ťa vždy, aj keď ho diriguješ alebo karháš? Potom máš po svojom boku perfektného muža, ktorý sa stane jedného dňa dokonalým manželom. Pokiaľ je ochotný s tebou komunikovať, neuzatvára sa do seba, počúva ťa, nereaguje prudko alebo vyčítavo, je to ten pravý. Na komunikácii totiž všetko stojí.

Chce riešiť problémy

Vieš, mnohí muži chcú vzťah, mať peknú priateľku, milovať sa s ňou, ukazovať sa s ňou v partii, ale už máloktorým sa chce na vzťahu pracovať a budovať z neho neskutočné impérium. Keď tvoj priateľ chce, aby ste všetky problémy riešili, aktívne sa zapája do hľadania tých riešení a nemá problém sa o nich rozprávať až do neskorého večera, je skvelý. Bude dobrý manžel, tomu ver.

Denný horoskop
zdroj: Pexels/Luis Zambrano

Cítiš sa pri ňom bezpečne

A posledný znak je ten, že sa pri ňom cítiš bezpečne. Manžel by mal byť totiž človek, ktorý je na teba vždy hrdý, pyšný, vieš sa pri ňom upokojiť, nebojíš sa ukázať svoje emócie a cítiš sa pri ňom bezpečne. Ak toto všetko spĺňa, môžeš si byť istá, že keď ťa niekedy požiada o ruku, bude ťa milovať do konca svojho života.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating