Správy vo vzťahu
Pexels/Andrea Piacquadio

V našom nedávnom článku si si mohla prečítať správy, ktoré môžeš poslať expriateľovi, keď ho chceš naspäť. Teraz odhalíš typy správ, ktoré by si mala posielať partnerovi častejšie. Ak chceš udržiavať váš vzťah zdravý a šťastný, nezabúdaj mu pravidelne vyznať lásku.

Možno si myslíš, že písanie správ počas dňa je prežitok, lebo sa aj tak večer uvidíte, ale záleží na tom. Je to síce maličkosť, no koniec koncov, aj tá maličkosť ovplyvňuje to, či vzťah vydrží alebo nie.

„Cestou domov si na seba dávaj pozor.“

Lásku mu môžeš vyznať aj týmto spôsobom. Nemusíš priateľovi každý deň hovoriť, ako veľmi ho miluješ. Stačí mu to dať najavo inými slovami a pochopí to aj tak.

„Som šťastná, že môžem byť tvojou priateľkou.“

Ak by každý považoval svojho partnera za životnú výhru, neexistovala by nevera a neboli by klamstvá. Touto vetou mu dáš najavo, že si ho vážiš a si najradšej, že ste spolu.

„Tento víkend/deň som si užila, pretože som bola s tebou.“

Pri osobe, ktorú miluješ, by si sa mala cítiť príjemne a sama sebou. Pošli mu túto správu v pondelok ráno, aby vedel, že si sa počas víkendu cítila dobre v jeho prítomnosti a nič neberieš ako samozrejmosť.

„Tvoja rodina je super, vychovali z teba úžasného muža.“

Hovorí sa, že svadbou nezískaš len muža svojich snov, ale aj jeho rodinu. Je teda podstatné, aby si s ňou vychádzala dobre. Vďaka tejto vete bude priateľ informovaný o tom, že sú vaše vzťahy dobré.

„Milujem, ako sa o mňa krásne staráš. Ďakujem za …“

Vďačnosť patrí do vzťahu, to by si mala vedieť aj bez tohto článku. Pokiaľ chceš budovať zdravý vzťah, nepovažuj priateľa a aktivity, ktoré robí, za samozrejmosť. Vždy mu poďakuj.

„Som na teba pyšná.“

Takéto a podobné správy môžeš partnerovi poslať len tak, netreba čakať, kým sa mu niečo podarí alebo ho povýšia. Dáš mu tak najavo, že ho podporuješ a si jeho najvernejšia fanúšička.

„Milujem ťa.“

A na záver klasika, slovná formulka, ako mu vyznať lásku aj bez veľkej vedy. Pre šťastný a zdravý vzťah je potrebné vedieť vyjadriť city. Nemusíš mu posielať zamilované správy každý deň a každú hodinu, ale vtedy, keď to tak cítiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating