Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Muži milujú s*x. Aby si sa chlapovi ani po dlhšom čase nezunovala, mala by si si osvojiť rôzne experimenty v posteli, nové polohy, vzrušujúce hry či zvodnú bielizeň. Toto všetko ho vie poriadne vzrušiť.

Pokiaľ mu chceš dopriať zážitok, na ktorý len tak nezabudne a okamžite sa mu jeho pýcha postaví, vyskúšaj niektoré s*xuálne hry. Vďaka nim si okoreníte intímny život a bude po tebe túžiť stále viac a viac.

Pexeso s polohami

Azda najľahšia hra, na ktorú pristúpiš s úsmevom. Párové pexeso spočíva v tom, že na ňom nie sú obrázky, na ktoré sme zvyknutí – zvieratá, hrady, kvety alebo autá. Sú na ňom znázornené polohy, ktoré by ste mali po nájdení páru vyskúšať. Ak sa už teda pustíte do hrania, snažte sa čo najviac uvoľniť a uhádnuť. Vďaka tomu sa naučíte nové polohy, ktoré sa vám zapáčia a zaradíte ich do vášho zoznamu.

Hranie rolí

Klasika, pri ktorej by si nemala nič pokaziť. Či si zvolíš rolu nevinnej školáčky, prísnej učiteľky alebo lekárky, je len na tebe. Základom je mať oblečenie, ktoré viac odhaľuje, než zahaľuje. Taktiež by si mohla „omylom“ zabudnúť na spodnú bielizeň, ktorá by partnerovi len prekážala. Keď ťa uvidí, okamžite sa vzruší a bude pripravený do teba vniknúť.

Domina

Určite už vieš, že muži neradi počúvajú rozkazy v kuchyni, v práci alebo na záhrade. O niečo iné je to v spálni. Každý chlap ti dosvedčí, že tam by počúval svoju partnerku veľmi rád, pretože dominantná žena ho vzrušuje. Nemusíš mať bičík a ani tematické oblečenie. Stačí, že budeš sama sebou a presne si povieš, čo chceš. Bude ťa musieť poslúchnuť a na malý moment sa budeš cítiť ako kráľovná celého sveta.

Slepá baba

Hra na slepú babu je najrýchlejšia cesta k tomu, aby sa mužovi postavil. Jednoducho ho vyzleč, zaviaž mu oči a začni mu poskytovať rozkoš. Začať môžeš svojím jazykom, ktorým mu budeš prechádzať po jeho tele od krku až k jeho malému kamarátovi. Neváhaj siahnuť po kockách ľadu alebo (pre seba na spríjemnenie chuti) aj po šľahačke. Vzrušenie sa dostaví na počkanie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.