Ben Cristovao a Monika Bagárová
Instagram/bennycristo/bagarovamonika

Ben Cristovao prekvapil slovami o svojej expartnerke Monike Bagárovej. V podcaste Spicy Talk priznal, že uvažoval nad tým, že sa k nej vráti. Už dokonca stihol spraviť aj prvý krok. Podstúpil detektor lži v podcaste The MAG, kde hovoril pravdu, keď povedal, že po jednom z jej rozchodov ju už stihol pozvať aj na rande.

Nie je novinkou, že Ben Cristovao a Monika Bagárová spolu randili. Dali sa dokopy v roku 2009, kedy boli obaja súčasťou česko-slovenskej speváckej súťaže Superstar. Veľa ľudí im fandilo, a preto všetkých šokovalo, keď oznámili rozchod„Myslím, že si každý z vás zaslúži vedieť, že s Benom už nie sme spolu,“ napísala vtedy speváčka na sociálnu sieť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben Cristovao (@bennycristo)

V súčasnosti to už však medzi sebou majú vyriešené a prednedávnom spolu dokonca naspievali pieseň. Ben Cristovao si rozumie aj s Monikinou dcérkou Rumiou a zdalo sa, že spevák svojej expartnerke po vyše 10 rokoch vyznal lásku prostredníctvom videa na TikToku, z čoho bola v šoku aj ona sama.

Ben Cristovao prekvapil slovami o vzťahu s Bagárovou

Teraz sa však postupne dozvedáme, že počas tých rokov sa Ben o Moniku vlastne pokúšal. „Keď sa Monika Bagárová rozišla so svojím bývalým partnerom, skúsil si ju pozvať na rande?“ opýtal sa speváka moderátor v podcaste The MAG.

„Ja som ju pozval na rande, keď sa rozišla po jednom partnerovi,“ priznal a zasvietila modrá, takže odpovedal pravdivo. Tú časť, kde o Monike hovorí, uvidíš len na Herohero.cz. Časť tohto videa ale nájdeš aj na TikToku.

@themagcz

Ben vzal Moniku Bagárovou na rande? 👀 #cz #themag #detektorlzi #fy #trending #bencristovao

♬ původní zvuk – THE MAG

Známy český spevák bol úprimný aj v najnovšom podcaste Spicy Talk. „Premýšľal si niekedy o tom, že by si sa niekedy vrátil k Monike?“ opýtali sa ho.

„Úprimne, samozrejme. Je to vlastne posledný človek, ktorého som mal rád ešte než všetko toto začalo byť takéto. Akože, tak šialené. Vždy bola strašne real a Monika keď má rada, tak má proste rada celým srdcom a je to super duša,“ prekvapil svojím priznaním.

Zdroj: YouTube/Spicy Talk, TikTok/themagcz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News