Monika Bagárová

Známa česká speváčka Monika Bagárová sa na svojom Instagrame pochválila novinkou. Namiesto gratulácií však dostala iba kritiku a závistlivé komentáre. 

28-ročná speváčka už pár mesiacov žiari šťastím po boku svojho nového partnera Lea. Pred niekoľkými dňami sa dokonca vrátili zo spoločnej dovolenky.

Bagárová má nové auto

Po príchode do Česka, zašla Monika Bagárová do automobilky, aby si tam prevzala nové auto. Namiesto gratulácií sa od fanúšikov na sociálnej sieti dočkala ostrej kritiky.

Bagárová a jej dcéra
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Už niekoľko influenceriek sa sťažovalo, že im followeri píšu nepekné správy a odporúčajú im, aby si našli normálnu prácu. Ocitla sa medzi nimi aj Jana Hrmová či Cynthia Tóthová, ktorú osočovali, že je vraj známa iba kvôli partnerovi Separovi.

Najnovšie si tým prechádza aj známa speváčka a porotkyňa zo SuperStar. Tá sa okrem spoluprác venuje spevu, koncertom a nedávno rozbehla aj vlastné podnikanie s kozmetikou, ktorá nesie meno jej dcéry.

Monika Bagárová sa na Instagrame pochválila fotkou s novým autom a pod príspevok pridala aj popis: „Dnes sme si prevzali toto nové krásne auto. Je tu niekto, kto má rovnaké? Ako sa vám jazdí?“ 

A vtedy sa spustila smršť závistlivých a neprajných komentárov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News