Monika Bagárová a partner Leo

Ako sa vyvíja vzťah Moniky Bagárovej a jej nového partnera? Zdá sa, že speváčka je tou najšťastnejšou ženou na svete. S Rumiou a jej novým potenciálnym nevlastným oteckom sa totiž vybrali na luxusnú dovolenku do exotiky. Vidieť to môžeš na Instagrame českej speváčky. Budeš jej závidieť!

Bola to absolútna bomba, keď sme sa dozvedeli, že po rozchode s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom je opäť zamilovaná. A jej partnerom má byť médiám neznámy podnikateľ Leo z Karlových Varov. Toho niektorí z jej fanúšikov spočiatku prirovnávali ku Karlosovi Vémolovi.

Ako sa vyvíja nový vzťah Moniky Bagárovej?

Aj napriek tomu, že majú v podstate vzťah na diaľku, funguje im to a dokonca sa už vybrali aj do exotiky.

Monika Bagárová a Leo
zdroj: Instagram/extra.cz

Známa speváčka sa domnieva, že v náručí nového partnera našla pravú lásku. Majú totiž rovnaké životné priority. A dokonca pri ňom zvolila úplne odlišné pravidlá, ako s jej známym expartnerom.

Monika túži po ďalších deťoch a vždy sa chcela aj vydať. Zdá sa teda, že vzťah s Leom ide tým správnym smerom. V súčasnosti sú v Abú Zabí a potom odlietajú na Zanzibar, čo prezradila samotná speváčka na sociálnej sieti. V stories na speváčkinom Instagrame dokonca vidno aj jej nového frajera. No nie je to poriadny fešák?

vzťah Bagárovej s novým frajerom
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News