Monika Bagárová s rodinou

Monika Bagárová prekvapila slovami zo súkromia. Portál Extra.cz, odvolávajúci sa na podcast Mámy sobě, píše o tom, že známa česká speváčka ešte stále dojčí svoju 3-ročnú dcérku Rumiu. Ten dôvod ťa nenechá chladnou.

28-ročná kráska sa netají tým, že s Rumiou má fantastický vzťah. Viackrát ju už dokonca zobrala aj na koncerty, kde spievali ruka v ruke. V opatere starých rodičov ju necháva len veľmi málo. Aj z koncertov či rôznych akcií sa k nej vždy vráti tak skoro, ako je to len možné.

Fanúšikovia ju už na sociálnych sieťach viackrát označili za supermamu a vzorne sa o ňu stará aj jej otec. Makhmud Muradov sa s Rumiou stretáva vždy, keď môže aj napriek tomu, že s jej maminou sú rozídení a MMA zápasník aktuálne randí s o niekoľko rokov mladšou Sabinou Karáskovou z Love Islandu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Aj Monika Bagárová našla šťastie po boku podnikateľa Lea, ktorého podľa portálu Extra aj Rumia pozná od prvej chvíle. Dokonca všetci traja spolu vraj boli aj na prvom rande. Ako rodina už spolu strávili dovolenku a nedávno dokonca aj oslávili 3. narodeniny dievčatka.

Monika Bagárová ešte stále dojčí

Hoci si speváčka zvykne súkromie s Leom strážiť, Ruminku na Instagrame zverejňuje jedna radosť. Teraz o nej prehovorila aj v podcaste Mámy sobě, čo zaznamenal portál Extra. A dokonca prekvapila slovami, že svoju dcérku ešte stále dojčí.

„Rodina so mnou o tom už nehovorí, pretože vie, že je to zbytočné. Je to taká vec, s ktorou bojujem ako mama. Ja vlastne to dojčenie mám rada, je to také emočné spojenie s dieťaťom a neviem to úplne rozseknúť, aby sme prestali,“ priznala a dodala, že už hľadala aj rôzne rady na internete, ako s tým skončiť a raz už k tomu mali blízko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Bolo to obdobie, kedy sme boli štrnásť dní doma, boli sme nachladnuté a Ruminka chcela dojčiť napríklad aj osemkrát za deň. Ja som bola úplne hotová, pretože to bolo každú chvíľku. Tak som sa na internete dočítala jeden tip, vyskúšala ho a ono to zafungovalo. Lenže ako som bola vyčerpaná a unavená, tak som to večer nevydržala a dala jej napiť,“ dodala.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News