Monika Bagárová

Špekulácie sa potvrdili! Speváčka a porotkyňa šou Česko Slovenská SuperStar, Monika Bagárová, je opäť zadaná! Krátko na to, čo v lete potvrdila, že jej nevyšiel vzťah s bývalým partnerom a otcom jej dcérky ani na druhý pokus, si našla nového. Pre Extra potvrdila, že sú zamilovaní.

Obľúbená 28-ročná speváčka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 911-tisíc followerov, opäť žiari. Po rozchode s MMA zápasníkom, Makhmudom Muradovom netajila, že má zlomené srdce. Aj keď chcela kvôli dcérke menom Rumia lásku zachrániť, rana údajne prišla z jeho strany.

„Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby,“ vyjadrila sa, keď už druhýkrát na sociálnej sieti potvrdila rozchod.

Monika Bagárová
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová opäť žiari

Aj jej fanúšikovia si všimli, že v poslednom čase vyzerá tak, ako keby zabudla na staré rany a bola šťastnejšia. Nie je to však len iba kvôli tomu, že už čoskoro vyjde jej nový, v poradí tretí album s názvom „Silnejší“. Aj keď ju hudba spojila s jej bývalým priateľom, spevákom Benom Cristovaom, títo dvaja sa do vzťahu opäť nedávajú. Ako vysvitlo, Monika je už zadaná.

Jej novým partnerom je podnikateľ z Karlových Varov, kde sa aj zoznámili. Ide o 31-ročného Lea, ktorého speváčka už predstavila aj rodičom. „Nemám potrebu niečo tajiť. Ale ani sa nechcem vyjadrovať nejak zvlášť detailnejšie, chcem si nechať svoj súkromný život pre seba. Vyhovuje nám to takto. Jediné, čo k tomu poviem, je to, že sme zamilovaní a je nám krásne. Každý si to zaslúži,“ potvrdila pre Extra Monika. Ich spoločnú fotku si môžeš pozrieť nižšie.

Monika s expartnerom Machom

Monika Bagárová a Muradov
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Speváčkino srdce si získal Leo

Vyzerá to tak, že Monika opäť našla šťastie a tento podnikateľ si ju získal. O tom, ako vychádza s Ruminkou, ešte neprehovorila.

Monika a Leo
zdroj: Instagram/extra.cz

Zdroj: extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News