Monika Bagárová

Po náročnom minulom roku je konečne opäť šťastná. Česká speváčka Monika Bagárová si svoje súkromie stráži o čosi viac, no netají, že do svojho nového partnera je až po uši zamilovaná. Na svojom Instagrame poodhalila, že chce tento vzťah posunúť ďalej.

28-ročná speváčka je šťastnou mamičkou dcérky, ktorá dostala meno Rumia. S jej otcom, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, však pár netvorí. Ich vzťah aj napriek druhému pokusu stroskotal. Monika sa však nečakane opäť zamilovala.

Zatiaľ čo jej ex v týchto dňoch oficiálne potvrdil nový vzťah so Sabinou Karáskovou zo šou Love Island, ona hovorí o ďalšom posune vo vzťahu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Bagárová prežíva krásne obdobie

Aj keď s priateľom Leom, podnikateľom z Karlových Varov, nežijú spolu, vzťah na diaľku im zatiaľ vyhovuje. Vzájomne za sebou jazdia čo najčastejšie a dokonca aj Ruminka si na neho zvykla. Ruminka miluje Lea od prvého stretnutia a ja sa jej nedivím,“ priznala zamilovaná speváčka. Ani jeden z nich sa netají tým, že túži po väčšej rodine. Je možné, že majú už spoločné bábätko v pláne? Alebo sa chystá tajná svadba?

Monika totiž na sociálnej sieti odpovedala na otázky fanúšikov, pričom pri otázke o budúcnosti niečo naznačila.

„Mám krásny život, to, čo žijem teraz, som si vždy priala a som za to vďačná. V osobnom živote chcem mať šťastnú zdravú rodinu, ktorá je pevná a drží pri sebe. Kde je láska, vzájomný rešpekt, vernosť, láskavosť. Už teraz ju mám a teším sa, až sa posunieme ďalej,“ prezradila.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News