Sestry Bagárové

Česká speváčka Natálie Bagárová si nedávno prešla ťažkým životným obdobím. Vždy optimistická kráska priznala, že trpela častokrát neznesiteľnými depresiami. Na svojom Instagrame sa teraz o tomto probléme rozhovorila.

Natálie Bagárová je mladšou sestrou Moniky a takisto sa venuje spevu. Jej Instagram zdobia zábery z reálneho života a takisto vtipné videá a fotky. Natálie sa prednedávnom na chvíľku zo sociálnej siete akoby vyparila, teda bola aktívna pomenej. Teraz prehovorila o problémoch, ktoré počas tohto obdobia zažívala.

Bagárová trpela depresiami

Na Bágarovej Instagrame sa v októbri minulého roku objavilo vtipné video s popisom „Asi som našla liek na moje jesenné depresie,“ priznala teda ťažké obdobie. Vo svojich príbehoch potom častokrát pridávala fotky či citáty o depresiách, ale až doposiaľ o nich nehovorila.

Teraz sa na Instagrame rozhodla fanúšikom odpovedať na ich otázky a veľa z nich sa, samozrejme, týkalo mentálneho zdravia.

„Niečo Vám teraz poviem. Videla som veľa komentárov a debát ohľadom toho, ako sa môže človek, ktorý sa ma relatívne dobre, má všetko, čo k životu potrebuje (zdravú rodinu, peniaze, prácu, strechu nad hlavou), dostať do depresie. Depresia si človeka nevyberie podľa toho, či sa máte relatívne fajn. Príde z ničoho nič, ako návšteva bez zaklopania. Zrazu Vám nedovolí nič a ťahá vás ku dnu,“ začala.

Natálka dodala, že niekto, kto si toto nezažije, to nedokáže pochopiť. Ona by však o tejto téme hovoriť mohla. Depresie u nej trvali tri mesiace a zdalo sa jej to ako večnosť. „Všetko Vám príde úplne iné a to je divné a hnusné,“ dodala.

Pomohli jej ľudia okolo nej, ale aj pevná vôľa

Natálie sa netají ani tým, že je veriaca a podľa jej slov jej to pomohlo. Liečila sa však aj pomocou liekov, ale v tomto ťažkom období jej pomohli hlavne ľudia okolo nej a pevná vôľa.

Bagárová Natálie
zdroj: Instagram/natalii_bb

„Nedokážem povedať, či je toto obdobie úplne za mnou, ale snažím sa každý deň prekonávať svoje problémy,“ dodala.

Monika teraz žiari šťastím

Okrem ťažkého obdobia mladej krásky fanúšikov zaujímal aj vzťah s novým priateľom jej sestry Moniky, ktorá je teraz šťastná viac ako kedykoľvek predtým. Natálie sa k Leovi vyjadrila. „Vychádzame skvele! Sestra a Rumi sú happy, takže ja som tiež happy,“ priznala šťastie Moniky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News