Bagárová a Muradov
Instagram/bagarovamonika

Po pár mesiacoch sa opäť rozišli. Česká speváčka a porotkyňa SuperStar, musela fanúšikom oznámiť smutnú správu. Monika Bagárová na Instagrame priznala, že už viac netvorí pár s MMA zápasníkom, Makhmudom Muradovom, ktorý je zároveň aj otcom jej dcérky menom Rumia. Dvojica si pritom len pred pár mesiacmi dala druhú šancu.

27-ročná speváčka, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 890-tisíc followerov, rovnakú správu posunula verejnosti aj v decembri minulého roka. Monika a 32-ročný Makhmud mali na pohľad rozprávkový vzťah a zábery na Instagrame boli toho dôkazom. Po roku randenia prišla správa o tehotenstve, čo ich šťastie len umocnilo. Pre všetkých tak bolo šokom, keď počas Vianoc oznámili, že už viac nie sú spolu.

Bagárová a Muradov
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Priznanie nasledovalo po tom, čo si fanúšikovia všimli, že už nepridávajú spoločné fotografie a dlhodobo žijú oddelene v iných krajinách. Avšak, niekoľko mesiacov po rozchode sa začiatkom roka dali opäť dokopy a pokúsili sa o rodinný život najmä kvôli dcérke Ruminke. Vyzeralo to tak, že druhá šanca im pomohla, no nasledoval rovnaký scenár.

Opäť bolo jasné, že spolu už čas netrávia, a tak vyšla Monika s pravdou von. „Chcela by som vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť,“ napísala Monika na Instagrame. „Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby,“ priznala úprimne.

Dôvody rozchodu si aj tentokrát nechala iba pre seba. Zároveň však dodala, že s dcérkou sa čoskoro presťahujú do nového domu, čo bude pre nich, ako aj pre jej rodinu, novým životným začiatkom.

Monika s dcérkou Rumiou

Bagárová s dcérkou Rumiou
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Bagárová oznámila rozchod na Instagrame

Instagram/bagarovamonika
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Makhmud Mach Muradov s dcérou Rumiou
zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News