Monika Bagárová s rodinou
Instagram/makhmud_muradov_fanc, Instagram/blesk.cz

Monika Bagárová po dlhom čase prehovorila o nečakanom rozchode s jej expartnerom Makhmudom Muradovom. Dohady sa stali skutočnosťou a ona oficiálne pre Divu potvrdila, že v tom bola nevera. Ich vzťah však nechcela ukončiť z viacerých dôvodov. 

Známa česká speváčka a porotkyňa zo SuperStar je aktuálne zamilovaná až po uši do podnikateľa Lea. Pár mesiacov predtým ale ukončila vzťah s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Dokonca si dali dve šance, no nevyšli im. A hoci doposiaľ to boli iba špekulácie, ktoré hovorili, že v tom bola nevera, teraz to Monika oficiálne potvrdila.

Bagárová o vzťahu s Leom
zdroj: Instagram/extra.cz, Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová potvrdila špekulácie

Už počas ich prvého rozchodu sa špekulovalo o tom, že Mach má mať v Uzbekistane inú ženu.

Kvôli spoločnej dcérke Rumii si však dali druhú šancu, no ani tá nevyšla. Monika mu totiž mala prísť na ďalšie nevery. Dokonca niekoľko zdrojov vtedy potvrdilo, že bojovníka videli s cudzou blondínkou v saune štvorhviezdičkového hotela. Písali sme o tom TU.

Všetky tieto klebety a špekulácie Monika Bagárová teraz potvrdila. „Ak vás už človek raz podvedie, urobí to opäť. Urobí to druhýkrát, urobí to aj tretíkrát. Takíto ľudia sú nepoučiteľní a nemenia sa. Neveru neodpúšťam a nikdy by som ju už nikomu neodpustila,“ priznala v rozhovore.

Bagárová s rodinou
zdroj: Instagram/makhmud_muradov_fanc

Aj napriek jej presvedčeniu pri Machovi spravila výnimku a dala mu druhú šancu. Monika svojho partnera totiž nechcela opustiť z viacerých dôvodov. A najväčšiu rolu v tom hrala Rumia.

„Nedokázala som prijať to, že by som tej malej zobrala jej otca. Trvalo mi to dlho a nedokázala som akceptovať predstavu, že s malou žijeme bez otca. U nás v rodine to tak nie je u nikoho. Nevedela som sa s tým vžiť a stále som tomu dávala šancu, no už to nešlo,“ zdôverila sa speváčka.

To, že v ich vzťahu boli problémy už dlhšie, potvrdila aj nedávno v českej Evrope 2. Monika Machovi tiež poslala niekoľko nenápadných odkazov vo svojich piesňach. Neveru jej bývalého partnera však nikdy nikde takto priamo nespomenula.

Zdroj: Diva.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News