Instagram/bagarovamonika

Už je tomu pár mesiacov, čo speváčka a porotkyňa SuperStar, Monika Bagárová (27) čelí otázkam, či s Makhmudom Muradovom (31) naďalej tvorí pár, keďže každý z nich žije v inej krajine, a teda spolu netrávia dostatok spoločného času. Monika akékoľvek problémy v ich vzťahu popierala. Je tomu tak aj naďalej? Žiaľ, mnohé sa zmenilo. 

Ako to už chodí pri známych osobnostiach, aj Monikino súkromie je ostro sledované fanúšikmi aj médiami. Po jej prvom nevydarenom vzťahu so spevákom a exkolegom zo speváckej šou, Benom Cristovaom, sa v jej živote objavil úspešný MMA zápasník Makhmud Muradov. Z ich lásky sa im narodila aj dcérka Rumia. Monika na svojich sociálnych sieťach často pridávala fotky s Ruminkou, a keď sa dalo aj Machom, čím chcela všetkým ukázať, že rodina je pre ňu všetko a žiadna kríza im nehrozí.

Len nedávno médiami prehrmela informácia, že majú s Muradovom krízu a údajne sa aj rozišli. Túto správu však speváčka poprela. „Upřímně ani nevím, kde se vzalo to, že máme krizi a že bychom se dokonce rozešli. To mě překvapilo,“ vyjadrila sa pre Aha! speváčka. „Nepotřebuji přesvědčovat lidi o tom, jak to je. My jsme rodina, držíme při sobě a jsme spolu,“ jasne zdôraznila.

Sú tomu len necelé dve hodiny, od kedy speváčka priznala, že ich láske je koniec.

K svojmu najnovšiemu príspevku na Instagrame napísala tieto slová plné smútku: „Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina 💔,“ takto začala spoveď.

Pravý dôvod ich rozchodu zatiaľ nepoznáme. Monika ale odhalila, že ich bolo hneď niekokoľko: „S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života.“

„Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc, než láska a rodina,“ pokračovala. Samozrejme, práve rozchod patrí k tým najosobnejším kapitolám v živote, no speváčka otvorene zdieľa aj veľkú časť svojho súkromia s fanúšikmi, preto k nim chcela byť úprimná a vopred sa ospravedlnila, že sa na pár dní vzdiali od sociálnych sietí, aby si v tichosti poliečila srdce a mohla sa naplno venovať dcérke Ruminke. „Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce ♥️,“ napísala.

„Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života. Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte. ♥️ Vidíme se brzy.. Love U All s láskou Monika ♥️,“ dodala na záver porotkyňa.

Celé vyjadrenie nájdeš pod touto fotkou

Je tomu rok, okdedy speváčka pridala rovnakú fotografiu. Vtedy však ešte  s týmto popisom: „Před rokem kolem Vánoc jsme oznámili, že čekáme miminko. A teď už je tu s námi náš poklad, naše holčička.Život dostal úplně jiný rozměr 🤍💫 Těšíme se na naše první Vánoce s Ruminkou.“

Vyzerá to tak, že už 3 roky sa v tomto vianočnom čase dejú speváčke veľké veci, tehotenstvo, prvé spoločné Vianoce s dieťatkom a teraz rozchod. Pevne veríme, že najbližšie to budú opäť tie pozitívne správy.

Zdroj: ahaonline.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News