Monika Bagárová s rodinou

Hoci si speváčka Monika Bagárová zvykne svoje súkromie strážiť, po dlhšej dobe o ňom opäť prehovorila. Dokonca pre portál Extra priznala, že sa s novým partnerom Leom chystajú posunúť vzťah na vyšší level. O súkromí prehovorila aj pre magazín Lui.

Vzťah sa chystajú posunúť na vyšší level

29-ročná speváčka a porotkyňa zo SuperStar je po nepeknom rozchode s uzbeckým MMA zápasníkom opäť zamilovaná. S Makhmudom Muradovom sa vraj rozišla kvôli neverám.

Už takmer rok však má nového partnera, ktorý nie je mediálne známy. Je zamilovaná až po uši do podnikateľa Lea Lekaja z Karlových Varov. Zatiaľ čo minulý rok sa tam stretli, uplynulý víkend sa tam ukázali ruka v ruke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Je to veľká láska. Leo je tak skvelý chlap, že to snáď ani nie je možné. Nechcem to zakríknuť, ale ako by mi prišiel z nebies,“ pochvaľovala si Monika Bagárová pre Extra.

Dokonca priznala, že sa už chystajú svoj vzťah posunúť na vyššiu úroveň. „Áno, spoločné bývanie do budúcnosti riešime. Teraz to má divoké, predsa len má kvôli festivalu sezónu a nezastaví sa,“ dodala.

Bagárová môže teraz pokojne zaspávať

Monika už skôr priznala, že Leo si sadol aj s jej dcérou Rumiou. Sú vraj nerozluční„To, aký prístup má k mojej dcére, je tiež neskutočný. Miluje ju rovnako ako ja. Vážim si to, že moju dcéru od prvého okamihu absolútne prijal, aj malá to cíti. Je to úžasný človek, môj muž a v úvodzovkách aj otec,“ povedala pre Lui.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Leo je človek, ktorého som asi hľadala celý život. Keď s niekým človek žije, chce, aby to bolo navždy,“ uviedla pre portál Lui. „Leo je natoľko zásadový chlap, že mám pocit, že takého muža v dnešnej dobe spoznať a mať je pomaly zázrak,“ „ospevovala“ ho naďalej.

„Prejavuje sa to napríklad v tom, že rodina je pre neho na prvom mieste. Samozrejme, dôležitá je práca, to musí byť, aby človek rodinu uživil. Ale inak nič dôležitejšie neexistuje. Je to verný chlap a za ten čas, čo spolu sme, a už sa pomaly blížime k roku, som ani raz nezažila pocit, že robí niečo, čo by nemal. Nikdy som nezaspávala s myšlienkou, že by bol inde, než mi povedal,“ priznala, čím narážala na svoje predošlé skúsenosti s expartnerom.

Zdroj: Extra, Lui

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News