Bagárová a jej rodina

Česká speváčka vo svojom instagramovom príbehu prekvapila fotkami v svadobných šatách a s kytičkou v ruke. Chystá sa Bagárová na veľkolepý deň alebo sú už so svojím partnerom svoji? 

S novým partnerom je štastná ako nikdy predtým

Monika Bagárová si vo svojom milostnom živote prešla dosť turbulentným obdobím. Tvorila pár s uzbeckým bojovníkom Makhmudom Muradovom. Táto dvojica zo začiatku vyzerala ako naozaj harmonická a šťastná, veď majú spolu aj krásnu dcérku Rumiu.

Všetkých tak šokoval ich prvý rozchod na Vianoce roku 2021, dvojica sa neskôr ešte dala naspäť dokopy. Ale ani druhá šanca im nevyšla.

Monika Rumia
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika neskôr odhalila, že v tomto vzťahu sa trápila už roky a zostávala v ňom iba kvôli malej dcérke. V decembri minulého roku priznala nový vzťah s podnikateľom Leom. Momentálne sa táto dvojica aj s malou Rumiou nachádza na spoločnej dovolenke, ktorú si naozaj užívajú.

Bagárová už priznala, že by chcela svadbu a takisto ďalšie deti. „Ja by som chcela ešte dve deti. Vždy som si priala mať veľkú rodinu, takže pri jednom to určite nezostane a do budúcna určite ešte dve, nech sme taká veľká rodina,“ povedala nedávno. Speváčka priznala, že o niekoľko rokov by chcela aj svadbu. Dodala aj to, že teraz je presvedčená, že konečne našla toho pravého.

Monika Bagárová a Leo
zdroj: Instagram/extra.cz

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News