Influencerka Carly Kirsten

Známa česká influencerka je podľa fanúšikov nepoučiteľná. Krátko potom, čo opísala, aké mala drsné predošlé vzťahy a rozchody, na Instagrame zdieľala fotku s mladým exotickým fešákom. Je opäť zamilovaná?

Carly Kirstenová je česká influencerka, ktorú môžeš poznať aj ako Carrie Kirsten. Do povedomia verejnosti sa dostala aj vďaka svojmu milostnému životu. Mladá kráska totižto najskôr randila s moderátorom Nikosom a neskôr jej učaroval Dan Bayer. Už v začiatkoch druhého vzťahu Česko a Slovensko obletela kauza s detektorom lži. Viac si o nej môžeš prečítať po kliknutí SEM.

Ani s jedným z týchto známych mužov jej to však nevyšlo a len pár týždňov dozadu influencerka prekvapila zverejneným videom. Obaja expriatelia s ňou vraj mali byť len kvôli peniazom a sláve. Daniel ju mal údajne aj udrieť. Po jej obvineniach sa však Dan aj Nikos bránili a tvrdili, že nie všetko je tak, ako ich expartnerka hovorí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten)

Influencerka sa ukázala po boku ďalšieho mladíka

Influencerka po týchto tvrdeniach uviedla, že svoje súkromie si teraz bude viac strážiť a nového priateľa už len tak svetu neukáže. Podľa fanúšikov je však teraz všetko úplne inak.

Najnovšie sa totižto v stories na Instagrame pochválila fotkou s exotickým fešákom, s ktorým vraj trávi dovolenku v Španielsku. O čosi neskôr dokonca zdieľala ich spoločné zábery aj na svojom profile. „Som vďačná,“ napísala k sérii fotiek.

Mladík, s ktorým si aktuálne Carrie má užívať dovolenku, je futbalista a hráč Sparty Praha, Pedro Antonio Rodriguez Cuesto. Zdá sa však, že 18-ročný brankár a o 8 rokov staršia kráska k sebe majú na záberoch blízko a podľa fanúšikov tvoria nový párik.

V komentároch pod príspevkom sa našli pozitívne, no najmä negatívne komentáre. Fanúšikovia sa do influencerky celkom pustili. „Kde je to tvoje: Už nebudem svoje vzťahy dávať na sociálne siete?“ píše sa v jednom z nich. Fanúšikovia ju nazvali nepoučiteľnou a dokonca nechýbali ani otázky typu, kto túto dovolenku zaplatil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carly Kirstenová (@iamcarriekirsten)

Carrie však nový vzťah s mladým fešákom nepotvrdila a v komentároch sa dokonca spýtala, kde hejteri zobrali, že je to jej nový partner. Aktuálne teda nie je jasné, či sú len kamaráti alebo medzi touto dvojicou vzniklo niečo viac. To zrejme ukáže len čas.

Zdroj: Instagram/iamcarriekirsten

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News