Módne trendy na jar a leto 2024
Unsplash/Chalo Garcia, Pexels/Olya Prutskova, Unsplash/Reza Delkhosh

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vtáčiky vonku začínajú štebotať a cez otvorené okno ti už určite dovnútra vletel nejeden komár. Naznačuje to to, že mrazy odchádzajú a my pomaly môžeme zo skríň vyťahovať jarné kabáty. Ako by si si však mala pripraviť svoj šatník a čo bude trendy v nadchádzajúcom teplejšom období? Prestížne zahraničné časopisy Vogue a Cosmopolitan prinášajú hneď niekoľko odborných rád.

Prednedávnom ti dokonca svoje tipy a triky predviedla slovenská módna kráľovná. TAKÚTO inšpiráciu ti dala nielen na teplejšie obdobie tohto roka.

Módne trendy jari a leta 2024

Krátke šortky

Už prednedávnom sme vtipkovali, že nohavice sa časom čoraz viac skracujú a moderné sú roztrhané rifle. A práve jar a leto 2024 bude tým obdobím, kedy sa budú nosiť až príliš krátke šortky. Také, že budeš mať pocit, že máš na sebe oblečené len spodnú bielizeň. Poukazujú na to aj portály Vogue a Cosmopolitan.

Biele maxi sukne

Ako nevesta sa už bude cítiť azda každá z nás. Tento rok totiž budú podľa portálu Vogue trendy biele dlhé šaty. Či už ide o priesvitné, vyšívané či háčkované, dizajnéri naznačili odklon od pastelových farieb, ktoré na našom oblečení prináša každá jar.

Módne trendy na jar a leto 2024
zdroj: Unsplash/Elise Wilcox

Vysoké nohavice

A síce chvíľu bolo moderné nosenie bedrových nohavíc, opäť sa vracajú do módy tie s vysokým pásom. Baby, ktoré majú pár kíl navyše, sa teda majú na čo tešiť. Šikovne tak schovajú prebytočné kilá na brušku.

Všade samé kvety

Nemusíš sa však báť, že sa budú nosiť iba a jedine biele dlhé šaty. Zo šatníka nevyhadzuj ani oblečenie s kvetinovými vzormi. Tento rok v teplých obdobiach ale budú trendy skôr romantické ruže. A to čo sa týka vzorov, ale aj riasenia na šatách.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista