instagram.com/soapbrows

Leto sa nám pomaly schyľuje ku koncu. Nové ročné obdobie so sebou prináša zmeny aj s aktuálnymi trendami. Nie len v móde, ale aj na beauty scéne. Ak chceš byť stále in, je najvyšší čas zistiť, čo bude túto jeseň trendy. 

Čo sa týka úpravy tváre, pokračovať bude trend dohora vyčesaného obočia. „Soapbrows“ je v obľube už nejakú tú chvíľu a postupne mu na chuť prichádza čoraz viac žien. Ak stále váhaš, jeseň je ideálnym obdobím, kedy ho môžeš aspoň vyskúšať.

Túto sezónu zabudni na rôzne nude odtiene – na perách bude vládnuť nestarnúca červená! A to v jej hocijakom odtieni. Sýta, vínová, burgundy, či elektrizujúca červená farba. Nájdi si odtieň, ktorý sa bude hodiť k tvojej pokožke najviac a máš postarané.

Ak sa na červenú necítiš alebo nie je na výraznejšiu farbu príležitosť, potom stav na úplny opak – prirodzené pery, ktoré len hydratuj balzamom alebo opticky zväčši leskom.

Čo sa týka líčenia očí, okrem zemitých jesenných farieb sa neboj staviť ani na zlatú. Tá bude totiž teraz veľmi obľúbená. Samozrejme, siahnúť môžeš aj po iných metalických odtieňoch.

A čo s vlasmi? Nezáleží na tom, či ich máš krátke alebo dlhé, či si ich nechávaš rozpustené alebo zopneš do drdola, sprav si „cestičku“ uprostred! Rovné a uhladené vlasy budú túto jeseň hlásať eleganciu v účesoch.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty