streetwear a móda

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Móda – tú miluje každá žena. Naše možnosti obliekania asi nikdy neboli tak široké, ako sú dnes. V obchodoch nájdeš snáď milión rôznych kúskov a na ulici nikoho nezaujíma, čo máš na sebe. Jednoducho môžeš vyraziť do sveta akokoľvek oblečená, je to len na tebe. Ale čo ak máš pocit, že ti móda veľa nehovorí? A ako si nájsť svoj vlastný štýl?

Streetwear je módny štýl, ktorý zdôrazňuje pohodlie a individualitu. Spája prvky športového oblečenia s uličným štýlom a často zahŕňa výrazné logá a grafické motívy. Veľakrát sa spája s mladou generáciou a subkultúrami ako hip-hop a skateboard.

Kráčaj s najnovšími a nadčasovými fashion trendami, ktoré uzreli svetlo sveta. Každý deň stojíme pred jedným a tým istým rozhodnutím. Čo na seba? Odhaľ tipy a triky, s ktorými budeš vyzerať ako vystrihnutá z módneho časopisu.

Móda podľa Ivety Melicharovej
zdroj: Archív Iveta Melicharová

Chceš byť štýlová a hot? Vyskúšaj originálne tipy od Ivet, ktorá ti povie, čo sa nosí a ako vyzerá pravá móda.

Influencerka Ywetten ti môže byť známa nielen z nášho predošlého rozhovoru, ale aj z televíznych obrazoviek, kedy sa objavila v relácii Nákupné maniačky, ktorú sa jej vďaka jej vyšperkovanému štýlu podarilo aj vyhrať.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista