Ywetten v šou Nákupné maniačky
Instagram/ywetten/dommina

Ak sleduješ Nákupné maniačky, možno si si všimla, že tento týždeň o výhru bojuje aj mladá mamička, podnikateľka a influencerka Iveta Melicharová, ktorá sa na sociálnych sieťach objavuje pod menom „Ywetten“. Sympatická tmavovláska nám prezradila jej dojmy z natáčania, ale aj to, či sa v najbližších dňoch dočkáme nejakých hádok, intríg či ohovárania od súťažiacich. 

Milovníčky módy a nakupovania sa už mesiac tešia z návratu obľúbenej relácie na televízne obrazovky. V Televízii JOJ môžeme znovu sledovať šou Nákupné maniačky v novom šate.

Počas tých pár týždňov sme sa už medzi súťažiacimi dočkali rôznych situácií. Pochytili sa známe baby z Bez servítky – Katka a Monika. Dokonca kontroverzný Slaytiiina nenechal na stylistoch nitku suchú. Svojou prostorekosťou a úprimnosťou prekvapila aj Nora Kabrheľová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝙸𝚟𝚎𝚝a Melicharova (@ywetten)

Nákupné maniačky plné intríg a hádok aj tento týždeň?

Minulý týždeň sme sa pre zmenu dočkali pokojnejších dní a vyzerá to tak, že inak tomu nebude ani teraz. „V tom týždni sme si dokonca niektorí napravili dlho poškriepené vzťahy,“ priznáva influencerka Ivetka, ktorá si nemyslí, že niektorá z báb taktizovala alebo ohovárala.

„Už na začiatku sme si povedali, že ak sa nám niečo nebude páčiť, povieme si to. Veď práve od toho sú Nákupné maniačky – vyjadriť svoj názor na módu. Nebudeme predsa hovoriť, že je niečo pekné, keď sa nám to nepáči. Ale my sme svoje veci otvorene riešili aj medzi sebou, nie poza chrbát,“ opisuje.

„Čo sa týka báb, neskutočne sme si sadli a mali sme o čom kecať. Takisto aj štáb bol super,“ dodáva ešte influencerka.

Tento týždeň v Nákupných maniačkach môžeme sledovať až tri influencerky – Dominiku, Natáliu a Ivetku. Hoci je ňou teda aj Ywetten, podľa jej slov žiadnu z báb po príchode na natáčanie nepoznala. Dôvodom je to, že nesleduje novinky na Instagrame, ale prevažne zverejňuje len svoje príspevky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝙸𝚟𝚎𝚝a Melicharova (@ywetten)

Ako sa s témou popasovala Ywetten?

Rovnako si myslela, že účinkovanie v televízii pre ňu bude úplne prirodzené, no napokon tomu tak nebolo. Prvé dva, tri dni sa nevedela uvoľniť. Počas celého týždňa počas natáčania sa však cítila nevyspato, keďže musela vstávať tri hodiny skôr, aby všetko postíhala. Pozoruješ to na nej?

Ak nie, tak si určite postrehla aspoň to, akú tému stylisti nákupným maniačkam určili na tento týždeň. Nazvali ju „denim mánia“, čomu sa Ivetka veľmi potešila.

„Ja som čakala, že s mojím šťastím dostanem niečo, čo mi vôbec nesadne. Aj keď si myslím, že mám rôznorodý vkus a viem sa obliecť na každú situáciu. Teda, aspoň si to myslím,“ uvádza skromne, pričom si nikdy nemyslela, že takáto téma vie byť až tak zložitá.

Splnila svoje očakávania, no ešte len uvidíme, ako známa influencerka uspeje a či sa jej tento týždeň podarí aj vyhrať.

Zdroj: Iveta Melicharová exkluzívne pre Odzadu.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News