Nora Kabrheľová
Facebook/Bez servítky - TV JOJ, Instagram/tvjoj

Nora Kabrheľová v šou Nákupné maniačky, kde súťažila uplynulý týždeň, prezradila, aký vysoký má svoj dôchodok. Tej sume nebudeš chcieť uveriť. 

Iste si postrehla, že na naše televízne obrazovky sa po prestávke vrátila šou Nákupné maniačky. A to v úplne novom šate. Sledovanosť sa Televízia JOJ snaží prilákať aj vďaka účastníčkam, ktoré sa tam objavujú. Vidieť sme tam už mohli napríklad kontroverzného Slaytiiinu a pochytili sa tam aj krásky z Bez servítky – Moňa a Katka.

Nora Kabrheľová prezradila výšku svojho dôchodku

Tento týždeň sme sa dočkali návratu ďalšej známej Slovenky, ktorá už počas posledných mesiacov urobila rozruch vo viacerých reality šou. Nora Kabrheľová je známa tým, že miluje luxus a módu. Preto asi žiadnu fanúšičku Nákupných maniačok neprekvapilo, že sa tam ukáže aj ona.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Ako zvyčajne, nešetrila tam ani úprimnosťou. Rovno prezradila výšku svojho dôchodku, ktorá ťa možno prekvapí. „Všetkých zaujíma, koľko mám dôchodok. No 770 euro. Raz mi jedna napísala, že: ,Ja mám len 350‘. No preto máš 350, lebo si neodrobila roky a neplatila si odvody. Tak to preto máš toľko,“ priznala Nora Kabrheľová.

Iba zo 770 eur však zrejme nežije, pretože si na dôchodku zarába aj inak. Na Instagrame, kde prijíma aj spolupráce, ju sleduje viac ako 114-tisíc fanúšikov. Okrem toho Nora vytvorila aj osobitný účet pre jej psíka menom Šarika. Tento profil sleduje 25,5-tisíc ľudí.

Okrem Nákupných maniačok ju čoskoro opäť uvidíme aj v Bez servítky. A účasť v takýchto reláciách určite tiež nie je zadarmo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: TV JOJ/Nákupné maniačky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News